0.facebook.com ücretli mi ücretsizmi ?

facebook.com ücretli mi ücretsizmi ?

Dünyaca ünlü sosyal ağ Facebookun mobil operatörler desteğiyle ücretsiz erişilebilen mobil servisi olan 0.facebook.com, ücretli olarak hizmet vermeye başlıyor.

/

Mobil operatörlerin resmi web sitelerinde yer alan bilgilere göre 0.facebook.com servisinin Vodafoneda 30 Aralıkta bitmesi beklenirken Turkcellin resmi sitesinde ise 0.facebook.com erişiminin 30 Eylül 2011 tarihinde süresi dolduğu yazıyor.Diğer bir mobil operatör olan Aveanın resmi web sitesinde ise şimdilik ücretli olup olmama konusu hakkında bir bilgi bulunmuyor.

19 Mayıs 2010 tarihinden beri mobil operatörler desteğiyle ücretsiz erişebildiğimiz 0.facebook.comun ücretli olma ihtimali olduğunu öğrenen Facebook kullanıcıları, bu konuda hiçbir bilgi verilmediği için Facebook ve mobil operatörlere tepki gösteriyorlar.

0.facebook.com ücretli  olursa 800 milyona yakın kullanıcıya sahip olan Facebookun mobil platformlarda kullanımının azalması bekleniyor.

:: Yazan: SDN –  

“0.facebook.com ücretli mi ücretsizmi ?” için bir yorum

  1. Celebrities have already been reaping the benefits of those products for years, there’s talk on the web that the careers of such shining lights such as Tom Cruise, Russell Crowe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir