2012’de Altın Fiyatları Artar mı, Düşer mi ?

2012’de Altın Fiyatları Artar mı, Düşer mi ?

2012 Altın yılı mı olacak?

Yatırımlarını altın üzerine yapan hemen herkesin an itibarıyla en çok merak ettiği konuların başında sanırım altın fiyatlarının 2012 seyri ne olacak yönünde olacaktır.

Aslında sizler gibi benim de bu durum merak ettiğim konuların başında geliyor. Biz küçük yatırımcılar olarak özellikle 2011 yılındaki altın dalgalanmaları düşünülecek olursa en iyi yatırım aracı yine altın olarak görünüyor; ancak birçok kişi de acaba altın doygunluk seviyesine bu yıl ulaştı mı yoksa 2012 yılında tekrar artış seyrine dönecek mi diye merak etmekte.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu konuda henüz en ufak bir fikrim bulunmuyor ancak bu başlığı okuyup da konu hakkında bilgi sahibi ziyaretçilerimiz olursa yorum olarak yazımızın altına düşüncelerini bırakmalarını bekliyoruz ki benim takip ettiğim kadarıyla özellikle 2012 Nisan ayı başı ve sonrası itibarıyla altın fiyatları yeniden yükselişe geçecek yönünde izlenimler ağırlık kazanmakta.

Ancak son iki haftadır gramı 109 liraya kadar yükselmiş altın tepetaklak vaziyette 94-95 liralara kadar düşünce bu düşünce ne kadar gerçekci bir seyir izleyecek sanırım bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

2012 yılı hakkında altının seyri hakkındaki düşüncelerinizi yazımız altında paylaşmanızı bekleriz, kim bilir belki sizin yorumlarınız sayesinde bu yatırımdan oldukça karlı çıkacak olan paylasimburada.net ziyaretçilerimiz de olacaktır.Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Mezuniyet Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz paylasşın

Tags: ,

2 Yorum to “2012’de Altın Fiyatları Artar mı, Düşer mi ?”

  1. Bilal says:

    Altın satın almak artık rüya oldu. Çeyrek altının bile yarısını çıkardılar.

  2. Borsa says:

    Undeniably imagine that which you stated. Your favorite justification appeared to be at the internet the easiest thing to be mindful of.

Yorum yapın