‘ceket modelleri’ Etiketli Yazılar

Çiçekli Bayan Ceket Modelleri

Şubat 20th, 2014 | Kadın | 0 Comments

Vücut özelliklerinize uygun ceket modelleri ile yapacağınız kombinler sizi son derece şık gösterecektir. Bilinen ceketlere kıyasla daha yuvarlak ve spor kesimi olan blazerların her türlü ortamda giyilmeye uygun olan modelleri kot pantolonla kombinlerken dar kesim kot pantolon modellerini tercih etmeniz tavsiye ediliyor. İlkbahar ve yaz aylarında yaptığınız kombinleri güzel bir şekilde tamamlayan çiçekli ceket modelleri dar kotların, şortların, kapri pantolonların üzerinde çok güzel duruyorlar.

Çiçekli Bayan Ceket Modelleri
Devamını oku

Batik Ceket Modelleri

Mart 8th, 2013 | Kadın, Moda | 1 Comment

Batik Ceket Modelleri

Son dönemlerde kadın modasını takip edenler bir Batık rüzgarının estiğini görüyorlar. Her sezon ürettiği birbirinden şık ve kaliteli koleksiyonları ile dikkat çeken Batık sizler için çok özel Ceket Modelleri tasarlamış.

Batik Ceket Modellerinden örnekler sunuyoruz.

batik ceket 2012

batik ceket

Devamını oku

Topshop Ceket Modelleri

Mart 5th, 2013 | Kadın, Moda | 0 Comments

Topshop Ceket Modelleri

Bayanların en çok ihtiyaç duyduğu kıyafetlerden biri de ceketler. Özellikle bahar aylarında kıyafetlerinize uygun ceket ihtiyacı daha fazla oluyor.

Sizlere Topshop Ceket Modellerinden örnekler sunuyoruz. Modern ve şık görünümleriyle hemen her tür kıyafetinize uygun modeller bulabileceğiniz Topshop Ceket Modellerini beğeneceğinizi tahmin ediyoruz.

topshop ceket 2012

topshop ceket

Devamını oku

Vakko Bayan Ceket Modelleri

Şubat 21st, 2013 | Kadın, Moda | 1 Comment

Vakko Bayan Ceket Modelleri

“Moda Vakko’dur” sloganıyla yıllarca moda sektörüne öncülük eden Vakko aradan geçen zaman içinde kalitesini aynı başarıyla sürdürdü. Vakko Bayan Ceket Modelleri öncü firmanın kalitesini konuşturduğu tasarımlardan oluşturulmuş.

Vakko Bayan Ceket fiyatları biraz yüksek olsa da kalitesiyle ödediğiniz parayı hakediyor doğrusu…

vakko ceket 2012

Vakko Bayan Ceket Modelleri

Devamını oku