Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu detaylarında Kaliforniya tarzının genç duruşunu yansıtan renkli ve spor kesimleriyle gelecek yaz sezonunun şifrelerini sunuyor.

Yeni koleksiyonları hakkında görüşlerini paylaşan Tommy Hilfiger, “Batı sahillerinden Doğu sahillerine; Melrose’dan Malibu’ya uzanan sörf, spor ve iyimserlik anlayışının altın dönemini temsil ediyor.” diyor.

Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Okumaya devam et “Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu”

Vintage Abiye Modası

Eski dönemlerin modası vintage tarzı elbiseler günümüzde bazıları tarafından demode görünse de bu tarz kıyafetlerin de sevenleri var. İşlemeli vintage abiye modelleri kaliteli ve ince işçilikleriyle beğeni topluyor.

Vintage Abiye Modası
Okumaya devam et “Vintage Abiye Modası”

Yeni Trend Şifon Elbise Modelleri

Yeni Trend Şifon Elbise Modelleri

Şifon elbiseler; düğün, davet ve özel günlerin vazgeçilmez elbise modellerindendir. Kadın moda dünyasının ünlü markaları koleksiyonlarında şifon abiye elbiselere çokça yer veriyorlar.

Bugün sizlere yeni trend şifon elbise modellerinden örnekler sunuyoruz.

şifon elbise 2012

şifon elbise

Okumaya devam et “Yeni Trend Şifon Elbise Modelleri”

Yeni Sezon Gusto Elbise Modelleri

Yeni Sezon Gusto Elbise Modelleri

Yeni sezon Gusto elbiseler her zaman olduğu gibi çok şıklar. Modern tasarımların yanı sıra güzel desenleriyle de dikkat çeken bu ürünleri beğeneceğinizi tahmin ediyoruz.

Gusto Elbise fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir.

gusto elbise

gusto elbise

Okumaya devam et “Yeni Sezon Gusto Elbise Modelleri”

Yazlık Kısa Elbise Modelleri

Yazlık Kısa Elbise Modelleri

Havalar ısınıyor, bayanların yeni yazlık elbise ihtiyaçları var. Kendinize güveniyor ve kısa etekli elbiselerden hoşlanıyorsanız bu elbise modelleri size göre.

Özellikle tatil yerlerinde ince ve kısa elbise modelleri bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Bakalım bu rengarenk, cıvıl cıvıl elbiseleri beğenecek misiniz?

kısa elbise 2012

kısa elbise

Okumaya devam et “Yazlık Kısa Elbise Modelleri”