Sarıgerme Gezilecek Yerler

Sarıgerme’de her bütçeye uygun ucuz tatil imkanı bulunmaktadır. Ortaca narenciye deposu olup nisan ve mayıs aylarında narenciye çiçeklerinin yoğun kokusu etrafı sarar. Havyar ve çiçek balı yöreye has lezzetlerdir. Sarıgerme’de bulunan restoranlarda taze balık ve deniz ürünlerinden yiyebilirsiniz.

Sarıgerme Gezilecek Yerler
Okumaya devam et “Sarıgerme Gezilecek Yerler”

Şirince’ye Kıyamet Piyangosu

Şirince’ye Kıyamet Piyangosu

Bütün Dünya’da merakla beklenen 21 Aralık 2012 tarihine sayılı günler kaldı. Bilindiği Maya takvimine göre Efsanevi Marduk gezegeninin 21 Aralık’ta dünyaya çarparak kıyametin kopacağı ve kıyametten İzmir’in Şirince köyünün etkilenmeyeceğine ilişkin bir inanış var. Felaketten etkilenmeyecek ikinci güvenli nokta ise Fransa’daki Bugarach köyü.

Mavi Enerji Grubu”nun inanışına göre bu iki köy, konumları nedeniyle, üzerlerinde barındırdıkları yüksek basınç sayesinde felaketten etkilenmeyecekler. Bugarach ve Şirince kıyametten etkilenmeyip hayatta kalmak isteyenlerin istilasına uğradılar. İş o raddeye vardı ki; Şirince’de değil kiralık bir oda, ağaç kovuğu bile kalmamış.

Okumaya devam et “Şirince’ye Kıyamet Piyangosu”

Gelen Aramalar

 • alfemo salon takımları ve fiyatları
 • hadise görseller

Almanya Yılbaşı Eğlence Programları

Almanya Yılbaşı Eğlence Programları

Yilbasi Eglencesi 2013 Almanya

Yılbaşına sayılı günler kala Almanya’da yaşayan Türklerin bir çoğu yeni yıla her yıl olduğu gibi yine eğlenerek girecekler. Eğlence mekanları 2013 yılbaşı hazırlıklarına çoktan başladılar bile. Yeni yıla dışarıda eğlenerek girmek isteyenlerin otelden düğün salonuna, diskotekten türkü bara kadar geniş bir seçenekleri var.

Almanya’daki Türklerin yılbaşı tercihlerinin 18 ile 35 yaş arası daha çok diskotek tarzında 3 ya da 5 alanı olan yerleri tercih ediyor. 30-35 yaş üzeri ise daha fazla canlı müzik, bar, oturmalı yemekli büfeli ortamları tercih ediyor. Ayrıca grup halinde akrabalar, eş dostlar 3 hatta 4 hafta önceden yerlerini ayırtıyorlar.


Okumaya devam et “Almanya Yılbaşı Eğlence Programları”

Gelen Aramalar

 • yilbasi eglencesi 2013 almanya frankfurt
 • sanatsal koltuk
 • yılbaşı eglencesi 2015 almanya
 • yilbasi eglencesi 2013 almanya koln
 • yilbasi eglencesi 2013 köln
 • yilbasi eglencesi 2014 almanya

2012 Yılbaşı Mekanları Eğlence

2013 Yılbaşı Mekanları Eğlence

2013 Yılına çok az kaldı ve şimdiden rezervasyonlar başladı.

Sizlerde 2013 Yılbaşı programınızı henüz belirlemediyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için bir araştıma yaptık nerde ne var?

2013 Yılbaşına nerde girilir? Nerde eğlenilir? İstanbul, Ankara, İzmir, diğer iller ve Almanya yilbasi eglencesi 2013 yılbaşı Özel Eğlence programı olan mekanların isimlerini paylaşalım istedik.

Yılbaşını evde geçirmek isyenler için yılbaşı süslemeleriyle ilgili önerililerimizi burada okuyabilirsiniz.

Yılbaşı Eğlence Programları

Okumaya devam et “2012 Yılbaşı Mekanları Eğlence”

Gelen Aramalar

 • yilbasi eglencesi 2013 almanya
 • yilbasi 2013 almanya
 • yilbasi eglencesi 2012 almanya
 • yilbasi konserleri 2013 almanya
 • elence mekanlar
 • 2013 yilbasi eglencesi almanya
 • almanya yilbasi eglencesi 2013
 • yilbasi eglenceleri 2013 almanya

Kahvaltı dahil konaklamalı kütüphane

Tevfik Akşit, yerli ve yabancı konuklarına orman, deniz ve havuz manzaralı otel kütüphanede araştırma yapma olanağı sunuyor.


Avusturyanın başkenti Viyanada 30 yıl edebiyat öğretmenliği yaptıktan sonra Türkiyeye dönerek İzmirin Seferihisar ilçesinde Akşit Kültür, Düşün ve Yazınevini kuran Tevfik Akşit (70), yerli ve yabancı konuklarına orman, deniz ve havuz manzaralı otel kütüphanede araştırma yapma olanağı sunuyor.

Tevfik Akşit, 9 yıl önce üniversite mezunu 4 oğluyla 2 tır dolusu kitapla Türkiyeye dönüş yaptıklarını anlattı.

Akşit, Türkçe, Almanca, İngilizce ve Fransızca toplam 80 bin kitabın yer aldığı kütüphanede temel eserler, öykü, roman, şiir, klasikler, ödüllü eserler, çocuk edebiyatı, sanat kitapları, felsefe ağırlıklı toplum bilim, eğitim bilim, arkeoloji, tarih, dil bilim eserlerinin yer aldığını belirtti.

Mandalina bahçeleri arasındaki 4 katlı merkezin yarı olimpik havuza da sahip olduğunu vurgulayan Tevfik Akşit, yerli ve yabancı araştırmacılara orman ve deniz manzaralı odalarda konaklama imkanı sunduklarını ifade etti.

 Türkiyede örneği yok        

Okumaya devam et “Kahvaltı dahil konaklamalı kütüphane”