‘mutfak mobilyası modelleri’ Etiketli Yazılar

Mutfak Masası Seçimi

Mayıs 29th, 2015 | Dekorasyon | 0 Comments

Mutfağına modern bir hava kazandırmak isteyen bayanlar mutfak masası modelleri arasında yer alan yeni sezon ürünler arasında birçok alternatif bulabilirler.

Mağazalarda modern mutfak dekorasyonu yapmayı tercih edenlere hitap edecek modeller de, klasik dekorasyonu sevenlerin beğeneceği modeller de bulunuyor.

Mutfak Masası Seçimi
Devamını oku

Mutfak Dekorasyon Modelleri

Haziran 28th, 2012 | Dekorasyon | 2 Comments

Mutfak Dekorasyon Modelleri

Ev dekorasyonunun değişmeyen unsuru mutfaklar, bayanların en çok zaman geçirdikleri ve yoruldukları alanlardan biridir. Burada geçirilen zamanın daha zevkli bir hal alması ve burada keyifli anlar yaşamak için mutfak dekorasyonuna oldukça fazla önem vermelisiniz. Yeni mutfak dekorasyon ürünleri ile bu aradığınız görünümü,  elde etmeniz elinizde. Modern görünümlü ve fonksiyonlu mutfak dekorasyon modelleri, bayanların mutluluk kaynağı olma yolunda… Mutfak dekorasyon renklerine baktığımızda, aranan ürünler arasında : beyaz, siyah, yeşil, kırmızı ve mor renklerine bürünen mutfaklar yer alıyor. Beyazın hakim olduğu ve ara ara yeşil tonunun işlendiği bir mutfak modeli, sizin seçiminiz olabilir.

Devamını oku