NOKIA C2 06 Çift Hatlı Dokunmatik ve Tuşlu

NOKIA C2 06 Çift Hatlı Dokunmatik ve Tuşlu Cep Telefonu + 2 gb Hafıza Kart

Nokia C2 06 cep telefonuna iki sim kartı birden bağlayarak çift hat kullanabilirsiniz.

Ayrıca, Nokia C2 06 cep telefonu hem dokunmatik hem de tuşlu kullanım imkanı sunmaktadır.

Nokia C2 06 cep telefonu Özellikleri

Boyutlar
Ebat: 103 x 51,4 x 17 mm
Ağırlık (batarya dahil): 115 g
Ek boyut ve biçim bilgileri:
Kaydırılarak çıkan tuş takımı Okumaya devam et “NOKIA C2 06 Çift Hatlı Dokunmatik ve Tuşlu”

Gelen Aramalar

  • tu?lu cep telefon oyunlar?
  • nokia ift hatl

Nokialara Güncelleme Zamanı

Türkiyede, özellikle giriş seviyesinde en çok tutulan telefon markası olma ünvanını elinde tutan Nokia, amiral gemisi telefonu N9a ilk güncellemesini yayımlıyor. PR1.1 adı verilen yeni sürüm, MeeGo işletim sistemine sahip N9a çeşitli yenilikler getiriyor. 

/

PR1.1de dikkat çeken en önemli özellik, telefon görüşmesi esnasında gürültü temizliği yapılması. Arka planda kalan sesleri büyük oranda kesen bu özellik, daha temiz ve daha anlaşılır bir telefon görüşmesi vaat ediyor. Ayrıca fotoğraf ve video çekerken yeni filtreler de kullanılabilir durumda. Şarj esnası ve takvim gibi durumlar için, yeni uyarılar da PR1.1de cihaza eklenen özellikler arasında. Güncelleme, kısa bir süre içerisinde indirilebilir ve kurulabilir olacak.

::

 

WP7li Nokialar Az Sayıda Ülkede Çıkacak

Dün yaptığımız haberde Nokianın 26 Ekimde düzenlenecek olan Nokia Worldde ilk Windows Phone 7li model olan Nokia 800ü tanıtacağını belirtmiştik. Nokianın en kısa zamanda Windows Phone 7li modelini tanıtacağı kesinleşti.

Nokia CEOsu Stephen Elop, Windows Phone 7 kullanan model hakkında açıklama yaptı. WP 7ye sahip telefonların sadece belli ülkelerde satışa çıkacağını açıkladı. Ülke seçiminin ülkenin büyüklüğüne göre değil, Symbian kullanımına göre olacağını da belirtti.

/

Symbianın halen Nokianın en çok kullanılan işletim sistemi olduğunu ve bazı ülkelerde Symbianın birinci olduğunu söyleyen Elop, Windows Phone 7li modelleri bu rakamlara göre belirleyeceğiz dedi. 

 

Windows Phonelu Nokialar Haftaya Geliyor


Nokianın, sene başında Microsoft ile anlaşmasından sonra merakla beklenen Windows Phone 7 kullanan Nokia telefonlar sonunda geliyor. Gelecek hafta düzenlenecek olan Nokia Worldde Windows Phone 7li telefon tanıtılacağı kesin gibi. İlk Windows Phone 7ye sahip modelin Nokia 800 olacağı ortaya çıktı. Nokia 800 mavi, siyah ve pembe renk modelleriyle satışa çıkacak. Windows Phone 7.5 yani Mango işletim sistemini kullanacak olan Nokia 800ün özellikleri ise henüz tam olarak bilinmiyor.  İddialara göre Nokia, 26 Ekimde gerçekleştireceği Nokia Worldde Nokia 800 dışında farklı Windows Phone 7li modellerini de tanıtabilir. Şuan için ortaya çıkan model sadece Nokia 800. :: Nokianın Windows Phone 7li modelleri başarılı olabilir mi?

Nokianın, sene başında Microsoft ile anlaşmasından sonra merakla beklenen Windows Phone 7 kullanan Nokia telefonlar sonunda geliyor. Gelecek hafta düzenlenecek olan Nokia Worldde Windows Phone 7li telefon tanıtılacağı kesin gibi.

İlk Windows Phone 7ye sahip modelin Nokia 800 olacağı ortaya çıktı. Nokia 800 mavi, siyah ve pembe renk modelleriyle satışa çıkacak. Windows Phone 7.5 yani Mango işletim sistemini kullanacak olan Nokia 800ün özellikleri ise henüz tam olarak bilinmiyor. 

/

İddialara göre Nokia, 26 Ekimde gerçekleştireceği Nokia Worldde Nokia 800 dışında farklı Windows Phone 7li modellerini de tanıtabilir. Şuan için ortaya çıkan model sadece Nokia 800.

 

Nokia N9 Nasıl Yapılıyor?

Nokia N9 Nasıl Yapılıyor?

MeeGo işletim sistemi ile birlikte piyasaya sürülecek olan Nokia N9un nasıl hazırlandığını merak ediyorsanız, bu haber tam sizler için demektir.

Yeni doğan işletim sistemi, oldukça işlevsel ve parlak ekranı, polikarbonat kasası ile birlikte Nokianın şimdilik son harikası olarak adlandırılan N9un fabrikada nasıl yapıldığını gösteren bir video, Nokia firması tarafından yayımlandı.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu özenli ve titiz çalışma ile baş başa bırakıyoruz.

Bakalım bu ilginç çekimi beğenecek misiniz.

::