Turkcell T11 – Özellikleri Ayrıntılı İnceleme

Turkcell T11 – Özellikleri İnceleme

Huawei firmasıyla anlaşan Turkcell T20 modelli android telefonuyla Türkiye’deki android pazarında ciddi bir atak yaptı. Kısa zamanda göz ardı edilmeyecek bir kullanıcı sayısına ulaşan T20′den sonra Çinli ZTE firmasıyla ürettiği Turkcell T10′un devamı niteliğinde Turkcell T11 modelini resmi olarak tanıtıldı. Turkcell T11 özellikleri itibariyle T10 ile T20 arasında bir noktada olacağa benziyor. Android 2.3.5 Gingerbread işletim sistemini kullanan Turkcell T11′de 256MB ram bellek mevcut ve 3.2 MP kamera bulunmakta.

Okumaya devam et “Turkcell T11 – Özellikleri Ayrıntılı İnceleme”

Turkcellden Rekor Kar

Turkcell, 3. çeyrek raporlarını açıkladı. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “2011 yılının üçüncü çeyreğinde, Turkcell Grup olarak gelirlerimiz yıllık bazda yüzde 9 artarak tarihimizin en yüksek seviyesi olan 2.5 milyar TLye ulaşırken, AVFÖKümüz 871 milyon TL ve net karımız 537 milyon TL olarak gerçeklesti. dedi.

Turkcellin operasyonel karlılığı 2011in ikinci çeyreğine göre yüzde 19 artarken, aynı dönemde 368.000 abone Turkcelli seçmiş. 2007 yılından bu yana yapılan 3G ve fiber optik yatırımlarının da bu çeyrekte geliştiği kaydedildi.

Süreyya Ciliv, yıl içerisinde hızla artan mobil internet gelirlerinin üçüncü çeyrekte de devam ettiğini ve yıllık mobil internet gelirinin yüzde 71.5 arttığını belirtti. Mobil internet ve servislerinin Turkcell içindeki toplam gelir payı ise yüzde 24.3e ulaşmış. Turkcelle bağlı olan Turkcell Superonlineın gelirleri de yüzde 36 artmış durumda.

Turkcell, 3Gli iPad 2 Satışına Başladı

Teknoloji tutkunları, tüm iPad 2 Wi-Fi + 3G modellerine çok uygun fiyatlarla 24 aylık ödemelerle ya da peşin olarak, tercih ettikleri avantajlı mobil internet paketi ile birlikte sahip olabilecekler. iPad 2sini Turkcellden alan ilk 5.000 müşteri de, iPad 2lerinden yıl sonuna kadar kullanabilecekleri toplam 23 TV kanalı ve Lig TV aboneliğinden faydalanacaklar.

Turkcell, iPad 2yi, 24 ay kontratlı ve faturalı olarak üç farklı mobil internet paketi alternatifiyle, 81 TLden başlayan fiyatlarla sunacak.

Turkcellin iPad 2 Wi-Fi + 3G modelleri için sunduğu cihaz + internet paketi teklifleri şöyle:

/

Müşteriler iPad 2 Wi-Fi + 3G modellerine ayrıca peşin fiyatına taksitle, avantajlı kredi kartı teklifleriyle de sahip olabilecekler.

İPad 2ye özel Mobil TV Standart paket ve Lig TV hediyesi stoklarla sınırlı olacak.

::

iPad 2 Nereden Alınır?

3G destekli iPad 2ler için Turkcell ve Vodafoneun mücadelesi başladı. Müşterilerine en uygun tarifeleri sunmayı amaçlayan operatörler 24 ay vadeli fiyatlarını açıkladılar.Aşağıda gördüğünüz gibi her iki operatörün fiyatları birbirine çok yakın. 16 GB kapasiteli ve aylık 250 MB internet paketi ile birlikte en ucuz iPad 2 için Turkcellde aylık 81 TL (toplam 1.944 TL), Vodafoneda ise aylık 80 TL (toplam 1.920 TL) ödemeniz gerekiyor.

/

EkstralarTurkcelli tercih eden ilk 5.000 kişi, iPad 2lerinden yıl sonuna kadar kullanabilecekleri toplam 23 TV kanalı ve Lig TV aboneliğinden faydalanacaklar.Vodafone da 1 GB ve 4 GB paketlerine ek olarak yurtdışı Vodafone operatörlerinde geçerli aylık 50 MB internet hediye ediyor.::

Turkcell, iPhone 4Se Hazırlanıyor

iPhone 5 beklerken iPhone 4S ile yetinmek zorunda kalan teknoloji tutkunları şimdi de başka bir bekleyişin içinde.

Resmi olarak açıklanan iPhone 4Sin ülkemize ne zaman ve hangi fiyattan geleceğine dair söylentiler ayyuka çıkmış durumda.

O fotoğraf

Elimize ulaşan resmi bir haber olmamasına rağmen, Turkcell tarafında bazı hazırlıkların yapıldığına dair duyumlar aldık.

Bunlardan biri de Turkcell İletişim Merkezlerindeki (TİM) en çok kullanılan hizmetlerden biri olan Telefon Yedekleme cihazlarına iPhone 4S güncellemelerinin yapılması.

Fotoğrafı gönderen ve isminin açıklanmasını istemeyen okurumuza teşekkürler.

::