Eviniz bir günde yenilensin istemez misiniz?

Dilerseniz evinizi bir günde yenileyebilir ya da sadece danışmanlık alarak değişiklikleri daha sonra kendiniz yapabilirsiniz.

Eviniz

“decopratique”  ‘in sunduğu dekorasyon kursu ile evinizi dekore etmeyi öğrenebilir ya da “Bir Günde Ev Yenileme” hizmeti ile saatler içinde farklı bir eve sahip olabilirsiniz.

decopratique, Türkiyede bir ilk olan Hobi Amaçlı Dekorasyon Eğitiminden sonra  “Bir Günde Ev Yenileme” hizmetini sunuyor. “Bir Günde Ev Yenileme” hizmeti sayesinde, evdeki mevcut mobilya ve aksesuarlar kullanılarak uygun fiyatlı, profesyonel ve kaliteli dekorasyon hizmeti alınabiliyor.

decopratiquein taze, yaratıcı ve eğitimli bakış açısı her zaman istediğiniz ancak elde edemediğiniz görünümü ve hissi elde etmenize yardımcı olacak.

Türkiyede ilk ve tek olan “Bir Günde Ev Yenileme” hizmeti ile sadece saatler içerisinde daha rahat, çekici ve işlevsel yaşam alanları oluşturmak artık çok kolay!

Dilerseniz evinizi o gün yenileyebilir ya da sadece danışmanlık alarak değişiklikleri daha sonra kendiniz yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve randevu için: 0212 274 8533

“Eviniz bir günde yenilensin istemez misiniz?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir