Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2011-2012 Memur Alımı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2011-2012 Memur Alımı

Bildiğiniz üzere 2011 Haziran ayında yapılan KPSS merkezi atamalarının ardından Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın bundan sonraki memur alımlarını merkezi atama şeklinde değil de KPSS’den 70 puan ve üzeri alan memur adayları arasından kurum içinde yapılacak sözlü sınavda alınacağı şeklinde bir değişikliğe gidilmişti.


Dolayısıyla Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda çalışmak isteyen memur adayları da kurumun bu yıl içerisinde ve önümüzdeki yıl olacak olan memur alımlarını bekler oldular.

An itibarıyla KPSS 2011/2 Merkezi atamaları yapılıyor.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı memur alımları ile ilgili henüz kesinleşmiş bir duyuru da bulunmuyor. Ancak Kasım ayı sonunda ya da Aralık 2011′de sözlü alımlarla bu yıl bitmeden bir memur alımı yapılması bekleniyor.

Gümrük Memuru, Muhafaza Memuru ve Muayene Memuru alımlarıyla ilgili önümüzdeki günlerde yapılması düşüşnülen alımların detaylarını bizler de bu konu altında sizlerle paylaşacağız.Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Mezuniyet Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz paylasşın

Tags:

2 Yorum to “Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 2011-2012 Memur Alımı”

  1. Halil says:

    İş sınavlarına girip duruyorum ama hala iş yok.

Yorum yapın