Hayat Devam Ediyor Jenerik Dizi Müziği Dinle

Hayat Devam Ediyor Jenerik Dizi Müziği

Dizimiz bir kere çok iyi gidiyor öncelikle onu belirteyim. Hayat devam ediyor adlı dizimin 3. bölümü hakkında kendi şahsi düşüncemi ve tahminlerimi yazacağım.

Aynı zamanda dizinin 3. bölümü hakkında gelişmelerini siz değerli ziyaretçilerimizden de bekliyoruz. İsmail Bakırcı’nın fragmanda Abbas Altındağ‘a vurduğu görülür, Burada kızına yapılan eziyet ve içinde Abbasa karşı beslediği bir sinir boşalması diyebiliriz.

Abbas bunu çoktan haketmişti, sanırım aynı görüşteyizdir. Dizimizin yakışıklısı Sıraç’a gelince oda olaylara çok sinirlenmiş olması ve o sinirin vermiş olduğu güç ile bir çok kişinin karşısına dikilir.

Hayat’a yapılanların hesabını tek tek sorar.

Hayat ise kocasına ve ailesine ses çıkarmayıp sessiz gelin rolünü üstlenmektedir. Yalnız şöyle bir şey var ki Hayat’ın içi kan ağlamaktadır. Dizide Kudret ise Sıraç’ın Hayat için yaptıkları karşısında şok olmuş durumdadır, ve Öz oğlu olan Sıraç‘ın kendisini Hayat için tehlikeye atmamasını ister.

Sıraç tabi kimseyi dinlemez bildiğini yapmakta kararlıdır. (sonuçta öz kardeşidir.) Abbas ise çevresi tarafından artık sevilmeyen birisi haline gelir.

Artık ağalık tahtının sallandığının farkındadır ama yinede bildiğini yapmakta kararlı ve 15 yaşındaki gelini taşırım havasındadır. Dizinin tüm gelişmelerini hep birlikte iple çektiğimiz cuma günü öğrenip izleyeceğiz.Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Mezuniyet Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar

  • hayat davam ediyor 33 bolum
  • hayat davam ediyor son bolum
  • heyat davam ediyor 33 bolum
  • heyat davam ediyor son bolum
  • heyat davam edir 33 bolum tek parca
Beğendiyseniz paylasşın

Tags: , ,

1 Yorum to “Hayat Devam Ediyor Jenerik Dizi Müziği Dinle”

  1. esra says:

    Güzel dizi.

Yorum yapın