İspanyol Kol Gelinlik Modası

İspanyol kol da İspanyol paça gibi nostaljik bir moda. Son yıllarda moda alanında sık sık rastladığımız geriye dönüşler bu kez gelinlik modellerinde karşımıza çıkıyor. İspanyol kol gelinlik modası her dönem beğeni topluyor.

İspanyol Kol Gelinlik Modası

İspanyol Kol Gelinlik Modası

Dar kesim, düz kumaştan yapılmış, belindeki işlemeli bir kuşağı andıran süs dışında bir süsü olmayan bir model var; aynı zamanda bolerolu gelinlik tarzında bir parça bu. İspanyol kesim kol özelliği dantelli tül kumaştan yapılmış olan boleroyla verilmiş. Bu gelinliklerin hemen hepsinde kollar bir noktaya kadar dar geliyor, o noktadan sonra değişik seviyelerde genişliyor.

İspanyol Kol Gelinlik Modası

İspanyol Kol Gelinlik Modası

Farklı modellerde gelinlikler var; fırfırlı gelinlikler, A kesim gelinlik modelleri, kabarık gelinlik çeşitleri… Kolları dirseğe kadar dar, sonra İspanyol kol havasına giriyor. Giyen geline bukle bukle bir gelin saçı modeli yapılırsa İspanyol kol gelinlikle çok şık olur herhalde.

İspanyol Kol Gelinlik Modası

İspanyol Kol Gelinlik Modası

Sade gelinlik istiyorsanız bütünüyle aynı yumuşak görünümlü, dökümlü kumaştan yapılmış gelinlikler size hitap edebilir. Dantel ve fırfır yok ama kol genişliği yine oldukça fazla ve o da hava vermeye yetmiş. Dantelli gelinlik ve işlemeli gelinlik modelleri var.Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Mezuniyet Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar

  • gelinlikte ispanyol model kol
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 nV1n06M7kjpGC-GFJ2k17wCB1ZglRmeXQOaluhWgy2XFL9_xws5Y9qzqO_Zgkc1e 1af079ab5d5f38664d8275dbd0c3ddcec2ccf3ef&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
Beğendiyseniz paylasşın

Tags: ,

Yorum yapın