Çocuğun Gelişim Dönemleri

Çocuklara nasıl yardım edebileceğinizi kuşbakışı görmek isterseniz çocuğun gelişim dönemleri ne şöyle bir bakalım. Her çocuğun gelişiminde hemen hemen aynı aşamalar olmasına rağmen, her insanın seyahati kendisine hastır ve çizgileri çok net bir örnek değildir. Gelişim aşamalarını referans olarak kullanın. Fakat her olaya size şu anda bir şeyler öğreten yeni bir olgu gözüyle bakın. Bu olaylar sizin, kendinizin ve çocuğunuzun iç yüzünü, daha derinlerini kavramanızı sağlayacaktır.

Çocuğun Gelişim Dönemleri

Okumaya devam et “Çocuğun Gelişim Dönemleri”

Mezuniyet Balosu Kıyafetleri

Mezuniyet balosu gençlerin en önem verdikleri etkinliklerden biridir. Yıllar süren emeğin sonucunu bir özel törenle kutlamak onların en doğal hakkı. Bu özel günde giyilecek kıyafet için uzun araştırmalar yapılması ve mezuniyet balosu kıyafeti için uzun araştırmalar yapılması son derece doğal.

Mezuniyet Balosu Kıyafetleri
Okumaya devam et “Mezuniyet Balosu Kıyafetleri”

Sinbo Et Kıyma Makinesi

Sinbo Et Kıyma Makinesi

Kıyma makinesi her evde bulunması gereken önemli ihtiyaçlardandır. Elektrikli et kıyma makinelerinin yanı sıra Elle Çevirme Kıyma Makineleri de son derece kullanışlı.

Sinbo Et Kıyma Makinesi

Sinbo SHB-3063 Et Kıyma Makinesi

Dakikada 1.5 kg’a kadar kıyma üretimi
Kendi kendini bileyen bıçak
Sökülebilir paslanmaz çelik kıyıcı başlık
Kapalı/Açık Göstergesi Okumaya devam et “Sinbo Et Kıyma Makinesi”

Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri

Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı geliyor, evleriniz yılbaşı kutlamalarına hazır mı? İşte size yılbaşı eğlencesi için uygun süsleme örnekleri.

Yılbaşı çorapları

Yılbaşı çorapları, ağaca asılarak çocukların kendilerine oyuncak ve şekerleme almaları için misafirlerin içine para atması için uzun zamandır kullanılıyor. Yılbaşı çoraplarının bu yüzden geniş ve büyük olmaları gerekli. Yılbaşı süslerinde genellikle çoraplar içine para atılamayacak kadar küçükler. Bu nedenle alacağınız yılbaşı süslerinin, uygun nitelikte olmasına özen göstermelisiniz.


Okumaya devam et “Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri”

Şirince’ye Kıyamet Piyangosu

Şirince’ye Kıyamet Piyangosu

Bütün Dünya’da merakla beklenen 21 Aralık 2012 tarihine sayılı günler kaldı. Bilindiği Maya takvimine göre Efsanevi Marduk gezegeninin 21 Aralık’ta dünyaya çarparak kıyametin kopacağı ve kıyametten İzmir’in Şirince köyünün etkilenmeyeceğine ilişkin bir inanış var. Felaketten etkilenmeyecek ikinci güvenli nokta ise Fransa’daki Bugarach köyü.

Mavi Enerji Grubu”nun inanışına göre bu iki köy, konumları nedeniyle, üzerlerinde barındırdıkları yüksek basınç sayesinde felaketten etkilenmeyecekler. Bugarach ve Şirince kıyametten etkilenmeyip hayatta kalmak isteyenlerin istilasına uğradılar. İş o raddeye vardı ki; Şirince’de değil kiralık bir oda, ağaç kovuğu bile kalmamış.

Okumaya devam et “Şirince’ye Kıyamet Piyangosu”