Organik Bebek Tulumları

Organik Bebek Tulumları

Günümüzde anne ve babalar daha bilinçli. Çocuklarının bedenini zararlı maddeler karşı korumak için organik yiyecek, organik giyim malzemesi ve organik oyuncaklar tercih ediyorlar.

Bebeğinizin rahat etmesini sağlayacak en kaliteli pamuktan üretilmiş, yumuşacık, organik tulum modeli örnekleri sunuyoruz.

Bebeklerimizin sağlığı bizler için çok önemli…

Organik Bebek Tulumları
Uzun Kol Organik Tulum Okumaya devam et “Organik Bebek Tulumları”

Beslenme Çantası Modelleri

Beslenme Çantası Modelleri

Çocuklarınızın modern hayatına uyum sağlayacak, kullanışlı ve sempatik beslenme çantalarında lezzetli ve konforlu bir öğün için her şeyi düşünülmüş.

Okulların başlamasıyla birlikte velilerde çocukların sağlığına uygun beslenme çantası arayışları başladı.

Beslenme çantası çocuklarınızın sağlığını ve onlara tertemiz bırakmamız gereken doğayı da ihmal etmemiş.

Doğa dostu ekolojik beslenme çantaları.

Çocuklarımıza beslenme çantası almak boş bir kutu almaktan çok daha fazlası. Ürünlere göz atınca siz de hak vereceksiniz.

Beslenme Çantası Modelleri
Prenses Yiyecek Taşıma Çantası Okumaya devam et “Beslenme Çantası Modelleri”

Kalbinizi Güçlendiren Besinler

Kalbinizi Güçlendiren Besinler

Kalp rahatsızlığı insan ölümüne neden olan en önemli hastalıklardan biri. Uzmanlar hangi besinlerin kalp sağlığı için faydalı olduğunu araştırıyorlar. Çıkan sonuçlara göre öncelikle paketlenmiş ve işlenmiş gıdalardan mümkün olduğunca uzak durulması gerekiyor.

Kalp sağlığı için faydalı belli başlı yiyecekler ise şunlar:

1. Balık: Omega 3 yağ asitleri bakımından zengin olan balık, doğal bir uyarıcıdır. Bu kan basıncının düşmesine ve ilthabın önlenmesine yardım eder. Omega 3 yağ asitleri, damarlara nüfuz eder ve damarları daha esnek hale getirir. Omega 3 soğuk sularda yaşayan yağlı balıklar (somon balığı), Orkinos tipi ton balığı, uskumru, sardalya, hamsi gibi balıklarda daha çok bulunuyor. Son bulgulara göre, omega-3 yağ asitlerinin dengeli alımının özellikle kalp ve damar hastalıkları açısından yararlı olduğu belirtiliyor. Omega-3 tüketenlerde koroner kalp hastalığına bağlı ölümlerin daha düşük olduğu tespit edilmiş.

Okumaya devam et “Kalbinizi Güçlendiren Besinler”

Kılıflı Sıcak Su Torbası

Kılıflı Sıcak Su Torbası

Polar Kılıflı Sıcak Su Torbası

Soğuk kış günlerinde yatağınızda ısınamayınca veya hastalanınca.

Daha sıcak bir yatak isteyenlere ve üşümeye çare bulamayanlara eskiden beri kullanılan sıcacık bir çözüm!

Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda!

Okumaya devam et “Kılıflı Sıcak Su Torbası”

6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar

6 Haftalık Bebeğin Beyni Çalındı

13 yıl önce Julie Middleston adlı bir kadının 6 haftalıkken ölen bebeğinin beyninin hastanede çalındığı ve laboratuarda saklandığı ortaya çıktı.

Julie Middleton, oğlu Regan’ı 6 haftalıkken kaybetti. Regan’ın cenaze törenini yapan aile 6 haftalık oğullarının beyninin hastanede çalınacağını akıllarına bile getiremediler.

40 yaşındaki Julie Middleton’ın dünyası, geçtiğimiz hafta evine gelen iki sivil polisin söyledikleri üzerine ikinci kez yıkıldı. Okumaya devam et “6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar”