Murat Boz Kimdir?

Murat Boz Kimdir?

Murat Boz 7 Mart 1980 tarihinde Zonguldak’ta doğmuştur. ilk ve orta öğrenimini Zonguldak’ta tamamlamış ve 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar lisesini kazanması sonucu İstanbul’a gelmiştir.

Murat Boz 1998 yılında Milliyet Gazetesi’nin düzenlemiş olduğu liseler arası müzik yarışmasında en iyi erkek solist seçildi. Giyim stilinin farklı olması ve günümüz erkek modasının belirleyicisi konumunda olmasında dolayı birçok giyim firmasının odağında olup birçok da sponsorluk anlaşmalarına imza atmıştır.

Murat Boz Kimdir?
Okumaya devam et “Murat Boz Kimdir?”

Yalan Dünya 1. Bölüm 13 Ocak 2012

Yalan Dünya 13 Ocak 2012

Yeni komedi dizisi Yalan Dünya 13 Ocak 2012’de başlıyor. Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk’in yaptığı, müziklerini Nil Karaibrahimgil’in hazırladığı “Yalan Dünya” 13 Ocak Cuma gününden itibaren her cuma saat 20.00’de ekrana gelecek.

Okumaya devam et “Yalan Dünya 1. Bölüm 13 Ocak 2012”

Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzle 10 Ocak 2012

Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzle 10 Ocak 2012

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Aylin, Soner’ öldürecek mi?
Salı 20:00

Hakan Berrin’i eve almayınca Berrin annesinin evine sığınır. Hakan kendisine ihanet ettiğini düşündüğü için Berrin’e, kızını göstermez.

Okumaya devam et “Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzle 10 Ocak 2012”

Oktay Usta Yeşil Elma 10 Ocak 2012 İzle

Ev hanımlarının en beğendiği programlardan biri olan Oktay Usta ile Yeşil Elma televizyon, sanat ve sinema dünyasınından ünlü konuklarla ve yepyeni yemek tarifleriyle evinizde.

Programda ünlü konuklarına yemek yaptıran Oktay Usta pratik yemek tarifleriyle sizlerle birlikte mutfağınızı zenginleştirmeye devam ediyor.

Okumaya devam et “Oktay Usta Yeşil Elma 10 Ocak 2012 İzle”

Çavuşoğlu Canlı Yayında Küfür Etti

Ömer Çavuşoğlu’ndan Canlı Yayında İnanılmaz Küfür

Ömer Çavuşoğlu “Ve Gol” programında canlı yayında ağzından kaçırdığı küfür ile stüdyoda gülüşmelere neden oldu.

Canlı yayında önündeki iPad ile Twitter’a bağlanan Çavuşoğlu, sürekli tweet gelmesi üzerine sinirlendi ve küfür etti. Diğer yorumcular Adnan Aybaba ve Rasim Ozan Kütahyalı olayı geçiştirip, küfürü gizlemeye çalışsalar da seyirciler durumun farkına vardılar.

Okumaya devam et “Çavuşoğlu Canlı Yayında Küfür Etti”