Kıvanç Tatlıtuğ’un 2012 İlk Sinema Filmi “Şairler”

Kıvanç Tatlıtuğ’un İlk Sinema Filmi”

Bu aralar Kuzey Güney adlı televizyon dizisiyle izlemeye aşina olduğumuz Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan’ın çekimlerine Şubat ayında başlanacak olan son filmi Şairlerde başrol oyanayacak.

Amerikalılar Karadeniz’de 2′den beri sinema filmlerinde oynamayan Tatlıtuğ, Erdoğan’ın film için yaptığı teklifi beğenmiş ve Şairler filminde başrol oynamayı kabul etmiş. Çekimleri İstanbul ve Zonguldak’ta olacak olan film için dekor çalışmaları yapılıyor. Karlı sahnelerin de yer alacağı film Şubat ayında çekilecek. Kıvanç Tatlıtuğ dışında bu filmde Belçim Bilgin oynayacakmış ancak diğer oyuncuların kimler olacağı konusunda henüz bir bilgi yok.

Yılmaz Erdoğan, ünlü tiyatrocu Erdal Tosun’un tavsiyesiyle 1940′lı yıllarda yaşanmış bir olaydan yola çıkarak kaleme aldığı filmde, 20′li yaşlarda vereme yenik düşen Zonguldaklı şairler Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’nun hayat hikâyelerini anlatacak. Tatlıtuğ’u uzun bir aradan sonra sinema filminde görmek sevindirici. Paylasimburada.net’i takip etmeye devam ediniz… 🙂

“Kıvanç Tatlıtuğ’un 2012 İlk Sinema Filmi “Şairler”” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir