KYK 2011-2012 Burs Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2011 Aralık ayı geldi çattı. An itibarıyla üniversite öğrencilerinin en çok merak ettiği konuların başında 2011-2012 kyk burs sonuçlarının ne zaman açıklanacağı.

Bir yükseköğretim programına yerleşerek burs başvurusunda bulunan yüzbinlerce üniversite öğrencisinin son zamanlarda en çok merak ettiği konuların başında sanırım bu geliyor? kyk burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

Aslına bakarsanız bu sorunun cevabı geçtiğimiz yıllardan bir çıkarım yapacak olursak son derece basit. Geçtiğimiz yıllar içerisinde Kredi Yurtlar Kurumu burs ve kredi sonuçları Aralık ayı içerisinde açıklanmış ve takip eden Ocak ayının ilk haftalarında da burslar öğrencilerin hesaplarına yatmıştı.

Bizler bu yıl da benzer bir tablo yaşayacağımızı düşünerek 2011-2012 Öğrenim dönemi kyk burs sonuçları‘nın Aralık ayında açıklanacanmasını bekliyoruz; ancak umarız bu uzun bekleyiş yetkililer tarafından da farkedilip daha erken bir zaman dilimi içerisinde sonuçlar açıklanır ve öğrenim hayatına devam eden üniversite öğrencileri maddi anlamda biraz daha rahata kavuşurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir