Misha Collins, Supernatural Dizisine Geri Dönüyor

Bütün bir sezon, Castiel (Misha Collins) için yas tutuyordunuz ama artık gözyaşlarınız, burun çekmeleriniz duracak! Warner Bros.’un Zap2it sitesine yaptığı açıklamaya göre 7 Sezon 17. Bölüm için Collins diziye geri dönüyor.

Ama bu, soyleyeceklerimin en iyi kısmı değil.

7. Sezon 17. Bölümün çekimlerinden sonra en az ekstra iki bölüm daha dizide kalacağı duyuruldu. Yani toplamda en az 3 bölüm dizide yer alacak.

Warner Bros onun geri dönüşüyle ilgili bilgileri bir sır gibi saklıyor. Bu sebeple de Castiel karakterini oynayıp oynamayacağını tam olarak bilmiyoruz ama önceden bu karakteri oynamış olduğu ve bir kaç bölüm için anlaşıldığından dolayı tekrar Castiel’i oynayacağını düşünebiliriz.

Bu sezon başından beri Dean (Jensen Ackles)’e amansız bir sarsıntı yaşattıkları için Castiel’in yeniden diriltilmesi için büyük hayaller besliyoruz. Bu noktada Dean’in kocaman bir sarılmaya ihtiyacı var, öyle değil mi? Yani Winchester’larin daha fazla kalp kırıklığını kaldırabileceğini düşünmüyoruz bu yüzden de umalım da Castiel, Bobby (Jim Beaver) ile bir baskın yapar da, özel bir Leviathan zehri, Dean’in attığı muska ve çokça, turta getirir.

Ama hiç meyan koku olmasın, çünkü dürüst olmak gerekirse… Sam (Jared Padalecki) meyan koku konusunda haklıydı.

7. Sezon, 17. Bölüm baharın ilk günlerinde yayına çıkacak gibi gözüküyor ama bu arada isterseniz Misha’nizdan biraz alabilirsiniz. The CW’nin “Ringer” dizisine konuk oyuncu olarak katılacakmış.

Şimdi sıra sizin tahminlerinizde arkadaşlar! Bu heyecan veren geri dönüş haberiyle ilgili fikirlerinizi aşağıdaki yorum kutusuna bırakın lütfen!

“Misha Collins, Supernatural Dizisine Geri Dönüyor” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir