Turkcell Yeni iPhone 4 S Kampanyası Şartları

Appleın Ekim ayı başında yeni nesil iPhone olan 4Si duyurmasından sonra geleneksel olarak bir önceki telefonun 8 GBlık versiyonunu da tanıtmıştı. iPhone 4ün bu yeni modeli geçen hafta başında ilk kez Avea tarafından Türkiye pazarına sunulmuştu (konuyla ilgili detaylı haberimizi ).

/

Operatörlerden Turkcell de yeni modeli satmaya başlıyor. iPhone 4ün 16 ve 32 GBlık versiyonundan hiçbir farkı olmayan yeni nesil iPhoneun tek farkı 8 GB olan kapasitesi. Telefonu 24 ay sözleşme kapsamında aylık 92 TLden başlayan fiyatlarla Turkcellden satın almak mümkün.

Telefonun 16 GBlık versiyonu aylık 99 TLden başlayan sözleşmeli fiyatla satılıyordu. 8 GB için bu rakam 7 lira daha düşük olan 92den başlıyor.

Aveanın aksine Turkcell şimdilik iPhone 4 8 GBı kontratsız olarak satmayacak. iPhone 4ü Turkcell üzerinden almak isterseniz mutlaka 24 aylık kontrat yapmanız gerekecek.  

:: Yazan: SDN –  Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Mezuniyet Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz paylasşın

Tags: , ,

2 Yorum to “Turkcell Yeni iPhone 4 S Kampanyası Şartları”

  1. Tarık says:

    iphone kampanyası devam ediyormu?

  2. dany says:

    turkcell kampanyası uygunmuş.

Yorum yapın