2 Aralık Günlük Burç Yorumları Cuma 2011

2 aralık burç yorumları,rezzan kiraz burç yorumları,02.12.2011 cuma
KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )
Asabi görünüyor ve kendi isteklerinizi kabullendirmek istiyorsunuz. Bugünlerde ayın konumu öz yöneticiniz Mars’ı olumsuz etkilemekte. Sabırlı davranın.

BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Başkalarının sözlerine inanarak, partnerinizi kırmamalısınız. Birlikteliğinizi kıskananlar var. Sözlerinizin arkasında durduğunuz sürece onu ve kendinizi mutlu edersiniz

İKİZLER BURCU ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Bugünlerde farklı alanlara yelken açmayı denemek istiyorsunuz. Oysa kendi işinizde sebat etmelisiniz. Çektiğiniz maddi sıkıntılarınız düzelmeye başlayacak.

YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Beklediğiniz maddi yardımın bugün gelmemesi ile moraliniz bozulacak. Ancak kendi çabalarınız sonucu işinizde değişiklikler yapmanız olumlu sonuçlar doğuracak

ASLAN BURCU ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Eski günlerinizi anımsayarak romantik ve tutkulu davranıyorsunuz. Aile içi anlaşamadığınız konuları başkaları ile paylaşmanız doğru bur davranış değil.

BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Çok fazla umursamaz davranıyorsunuz. Alışılagelmiş geleneklerinizi unutup farklı yaşam kurmaya çalışmanız yeniliklere açık olduğunuzu işaret ediyor

TERAZİ BURCU ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Farklı görünmek adına kimliğinizi değiştirmiş durumdasınız. İnsanlar hakkınızda bir takım kararları vermeye zorlanıyor. Onlara karşı daha samimi davranın.

AKREP BURCU ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Çok dürüst olmanız bazı problemlerinizi çözeceğiniz anlamına gelmiyor. Aşk sorunlarınız olabilir ama çevrenizi üzmeye hakkınız yok. Her şey yoluna girecek.

YAY BURCU ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Birileri ile tartışmalardan uzak kalmanız sizin lehinize olacak. Kendinizi yıpratmadan onları zekanızla yeneceksiniz. Aklınızdakileri hemen birileri ile paylaşmayın.

OĞLAK BURCU ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Güçlü Merkür karşısında duygularınız alt üst olabilir. Her konuda ürkek davranmanız gelecekteki başarınızı engelleyecektir. Hareketi elden bırakmayın.

KOVA BURCU ( 21 Ocak – 19 Şubat )
İnsanların sizin dış görünüşüne önem verdiğini fark ettiğiniz için onlardan uzak kalmayı tercih ediyorsunuz. Oysa iç güzelliklerinizi yansıtmayı başaramıyorsunuz.

BALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )
Sevgiliniz ve siz tam olarak birbirinizi tam olarak anlamıyorsunuz. Her iki tarafta özgürlüğünden ödün vermek istemiyor. Bu arada saygı sınırlarını aşmamalısınız.

“2 Aralık Günlük Burç Yorumları Cuma 2011” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.