2 Aralık Günlük Burç Yorumları Cuma 2011

2 aralık burç yorumları,rezzan kiraz burç yorumları,02.12.2011 cuma
KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )
Asabi görünüyor ve kendi isteklerinizi kabullendirmek istiyorsunuz. Bugünlerde ayın konumu öz yöneticiniz Mars’ı olumsuz etkilemekte. Sabırlı davranın.

BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Başkalarının sözlerine inanarak, partnerinizi kırmamalısınız. Birlikteliğinizi kıskananlar var. Sözlerinizin arkasında durduğunuz sürece onu ve kendinizi mutlu edersiniz

İKİZLER BURCU ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Bugünlerde farklı alanlara yelken açmayı denemek istiyorsunuz. Oysa kendi işinizde sebat etmelisiniz. Çektiğiniz maddi sıkıntılarınız düzelmeye başlayacak.

YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Beklediğiniz maddi yardımın bugün gelmemesi ile moraliniz bozulacak. Ancak kendi çabalarınız sonucu işinizde değişiklikler yapmanız olumlu sonuçlar doğuracak

ASLAN BURCU ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Eski günlerinizi anımsayarak romantik ve tutkulu davranıyorsunuz. Aile içi anlaşamadığınız konuları başkaları ile paylaşmanız doğru bur davranış değil.

BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Çok fazla umursamaz davranıyorsunuz. Alışılagelmiş geleneklerinizi unutup farklı yaşam kurmaya çalışmanız yeniliklere açık olduğunuzu işaret ediyor

TERAZİ BURCU ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Farklı görünmek adına kimliğinizi değiştirmiş durumdasınız. İnsanlar hakkınızda bir takım kararları vermeye zorlanıyor. Onlara karşı daha samimi davranın.

AKREP BURCU ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Çok dürüst olmanız bazı problemlerinizi çözeceğiniz anlamına gelmiyor. Aşk sorunlarınız olabilir ama çevrenizi üzmeye hakkınız yok. Her şey yoluna girecek.

YAY BURCU ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Birileri ile tartışmalardan uzak kalmanız sizin lehinize olacak. Kendinizi yıpratmadan onları zekanızla yeneceksiniz. Aklınızdakileri hemen birileri ile paylaşmayın.

OĞLAK BURCU ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Güçlü Merkür karşısında duygularınız alt üst olabilir. Her konuda ürkek davranmanız gelecekteki başarınızı engelleyecektir. Hareketi elden bırakmayın.

KOVA BURCU ( 21 Ocak – 19 Şubat )
İnsanların sizin dış görünüşüne önem verdiğini fark ettiğiniz için onlardan uzak kalmayı tercih ediyorsunuz. Oysa iç güzelliklerinizi yansıtmayı başaramıyorsunuz.

BALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )
Sevgiliniz ve siz tam olarak birbirinizi tam olarak anlamıyorsunuz. Her iki tarafta özgürlüğünden ödün vermek istemiyor. Bu arada saygı sınırlarını aşmamalısınız.

“2 Aralık Günlük Burç Yorumları Cuma 2011” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.