6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar

6 Haftalık Bebeğin Beyni Çalındı

13 yıl önce Julie Middleston adlı bir kadının 6 haftalıkken ölen bebeğinin beyninin hastanede çalındığı ve laboratuarda saklandığı ortaya çıktı.

Julie Middleton, oğlu Regan’ı 6 haftalıkken kaybetti. Regan’ın cenaze törenini yapan aile 6 haftalık oğullarının beyninin hastanede çalınacağını akıllarına bile getiremediler.

40 yaşındaki Julie Middleton’ın dünyası, geçtiğimiz hafta evine gelen iki sivil polisin söyledikleri üzerine ikinci kez yıkıldı. 13 yıl önce 6 haftalık oğlu Regan’ı kaybeden anne duyduklarıyla şok geçirdi.

Polislerin yaptıkları rutin bir soruşturmada büyük skandal ortaya çıktı. Southampton Hastanesi’ndeki bir laboratuarda ölen hastalardan izinsiz alınmış organlar bulunmuştu. Bu organlardan biri de Middleton’un oğlu Regan’ın beyniydi. Polis olayla ilgili soruşturmayı genişletirken çok sayıda yeni mağdurun ortaya çıkabileceği düşünülüyor.

Oğlunu bebekken kaybetmesinin ardından bir acı daha yaşayan İngiliz kadın, hastane yetkililerinin ikinci bir cenaze töreni daha tertiplenmesi fikrine ise soğuk bakarken suçluların biran önce ortaya çıkarılmalarını ve cezalandırılmalarını istiyor.

“6 Haftalık Bebeğin Beynini Çaldılar” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.