Anneler ve çocukları için yeni yılda Moova

Tüketicilerinin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen, süt üretiminde kalite standartlarını yeniden belirleyerek en üst noktaya taşıyan Moova markası, süt ve peynir ürünleriyle raflardaki yerini aldı.


Türkiyenin en kaliteli sütü, 2011 Ekim ayının başında Moova markasıyla tüketicilerin karşısına çıktı. Arkasına on yılı aşkın, planlı ve uzmanlık gerektiren bir çalışmayı alan, Efeler Çiftliğinin kuruluşuyla birlikte adım adım, büyük bir titizlik ve tutkuyla gerçekleştirilen yatırımın bir ürünü olan Moova, süt ve peynir ürünleriyle raflardaki yerini aldı.

Uzmanlara göre, besin değeri yüksek, proteini en üst düzeyde, bakteri oranı en düşük oranda bulunan süt, anneler ve çocukları için büyük önem taşıyor. Moovanın sütü, doğal, saf ve lezzetli. Avrupa standartlarında bakteri oranı en az,  proteini en yüksek süt olma özelliğine sahip.

Türkiyenin ilk tam yağlı sütü olma özelliği taşıyan Moova, tüketicilere yeni bir dünya, yeni bir yaşam tarzı sunarak yaşam kalitelerini geliştirmeyi hedefliyor.

Moovanın tam yağlı, light yüzde 50 daha az yağlı ve light çeşitlerinin her biri, 1er litrelik ve 500er mililitrelik özel kullanıcı dostu ambalajlarında raflardaki yerini aldı.

Kendi çiftliği, kendi üretim tesisi, gelişen ekosistemi

Moova, çiftliğiyle, üretim tesisleriyle, yem işletmesiyle, ekosistemindeki paydaşlarıyla aynı kaynaktan beslenen bir iş yapış biçimine sahip. Türkiyede yağ oranı en yüksek, bakteri oranı en düşük, en kaliteli sütü kendi çiftliğinde üretiyor. Sökedeki Efeler Çiftliğinde hayvanlarına, asla antibiyotik vermeyen ve hayvanlardan sağladığı sütü anından pastörize eden Moova, sütün içerisinde hiçbir zararlı mikroorganizmanın üremesine imkân vermiyor. Fabrikasını, çiftliğin hemen yakınına, yarım saat mesafeye kuran Moova, sütünü anında işleyerek tazeliğinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmemesini sağlıyor.

Doğaya ve topluma saygılı, tüketicisine hep en iyisini sunmayı hedefleyen, iş ortaklarıyla, ekosistemindeki tüm paydaşlarıyla birlikte büyümeyi hedef alan bir değerler sisteminin üzerine inşa edilen Moova, bu değerler sistemiyle Türkiyedeki süt ve süt ürünleri sektörüne yeni bir anlayış sunuyor…

“Anneler ve çocukları için yeni yılda Moova” için bir yorum

  1. It’s the best time to make a few plans for the longer term and it is time to be happy.

Yorumlar kapatıldı.