Apple iPhone 4S 16 GB Beyaz

Apple iPhone 4S 16 GB Beyaz

Apple iPhone 4S tüm özellikleri

Apple, iPhone 4S ile iPhone serisine eklediği inanılmaz özellikler ile kaldığı yerden devam ediyor.

Çift çekirdekli A5 işlemci ile eskisine göre daha fazla güç sunuyor. Yeni lens ile birlikte 8 Megapiksel kamera ve 1080p Full HD video çekimleri sunuyor.

Yeni iPhone’da asistanınız Siri tüm işlernizi yapmak için hazır bekliyor. Tüm yapmanız gereken ondan ne istediğinizi söylemek.

Şimdi iPhone kullanmak için sesinizi de kullanabilirsiniz. Cevabını öğrenmek istediğiniz soruları Siri ile paylaşın: “En yakın ATM nerede bulunuyor ?” ” Bir şemsiyeye ihtiyacım var mı ?” ya da “burada herhangi bir restaurant var mı ?” Sonra, bir kişisel asistan gibi cevaplar ve sizi yönlendirir. Siri, telefon konuşmaları yapar, mesajlar gönderir, programları, toplantıları ve sevdiklerinize ait doğum günlerini hatırlatır.

Bugüne kadar üretilen en güçlü iPhone.

Çift çekirdekli A5 işlemci iki kat daha fazla güç ve yedi kata kadar daha hızlı grafik gösterimi gerçekleştiriyor. Hızlı. 4S, oyun web tarama, ve hemen hemen her şeyi çok hızlı yapıyor. iA5 işlemci, enerji harcama konusunda çok cimri olduğundan olağanüstü pil ömrü vardır.

iOS 5. Dünyanın en gelişmiş ve kullanımı en kolay mobil işletim sistemi.

İOS 5 4S iPhone için 200 den fazla yeni özellikler getirerek, dünyanın en gelişmiş ve kullanımı en kolay mobil işletim sistemini yaratmıştır. Yeni özelliklerden başlıcaları : Yeni bildirim merkezi, iMessage, Dahili Twitter, Hatırlatıcılar, Gazete Bayii ve iCloud.

iCloud. Kablosuz Yedekleme

iCloud sizin için her şeyi yönetir, çünkü, tüm verileri yönetmek için en kolay yoludur. iCloud müzik, fotoğraf, uygulamalar, posta, rehber, takvim, belgeler, ve daha fazlasını saklar. Ve tüm cihazlara kablosuz olarak geri yükler.

“Apple iPhone 4S 16 GB Beyaz” için 2 yorum

  1. I’m so lucky to individual learned it site page. You just about stated others really whatever I chosen to listen to and then some. Wonderful creating and cheers ever again for completing this no toll!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.