Berke Ranch, özgür ruhları ağırlayacak

Antalya Kamp Karavan Derneği ,uluslararası federasyon bünyesindeki tüm karavanları Antalya Çamyuva da Berke Ranch de buluşturuyor.

Antalya Kamp Karavan Derneği ,uluslararası federasyon bünyesindeki tüm karavanları Antalya Çamyuva da Berke Ranch de buluşturuyor.Hotel Berke Ranch tüm uluslararası kampçılara ev sahipliği yapacak.

Antalya Dernek Başkanı Leyla Özdağ Karavancılık bir sosyal yaşam biçimidir.Bu sene Berke Ranch de  ilkini gerçekleştirecegimiz kampa yurtiçinden ve yurtdısından ilgi tahminimizden  cok fazla oldu. Toros dağlarının eteklerinde doğayla baş başa ve yeşillikler içinde ve  Berke Ranch farklı konsepti ile tatil yapmak isteyenler için harika bir tatil fırsatı olacak.Tarihi Likya yolu uzerinde yürüyüş turları veya at binme ve bunun gibi aktivitelerden faydalanacagız.Karavansız gelenler için otel ayrıca özel bir fiyat sunuyor,05.11.2011-09.11.2011 tarihleri arasında gerçekleşecek kampta buluşmak üzere diyelim, katılmak isteyenler 0 530 286 28 57 nolu telefondan bana ulaşabilirler dedi.

Çamyuva Belediye Başkanı Ahmet Can Beldemizde gerçekleşecek bu tarz  sosyal etkinlikleri belediye olarak destekliyoruz,herhangi bir ihtiyaç halinde yardımcı olmaya hazırız dedi.

İşletme müdürü Ufuk Uraz Otelimiz bunyesinde uluslararası bu etkinliklerimiz tüm yıl boyunca devam etmektedir dedi