Çağatay Ulusoy Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Çağatay Ulusoy Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 1990

Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı (Devam Ediyor)

Bildiği Diller:

Boyu: 190cm

Çağatay Ulusoy 1990 senesinde doğmuştur. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğduğunu söyleyenler var. (Kesin değil bu Tarih)

Çağatay Ulusoy’u 2010 Best model birincisi.

Çağatay Ulusoy 1,90 cm boyuna sahip.

Çağatay ULUSOY İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde öğrenimini sürdürmekte.

Çağatay Ulusoy rol aldığı Adını Feriha Koydum ile de bir bakıma televizyon dünyasına da merhaba dedi.

Çağatay Ulusoy 1990 yılında dünyaya gelmiş. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında İstanbul ‘da doğduğunu söyleyenler var. 2010 Best model birincisi. 1,90 cm boyunda olan Çağatay Ulusoy İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde öğrenimini sürdürmekte.  Çağatay Ulusoy rol aldığı adını feriha koydum dizisi ile de bir bakıma televizyon dünyasına da merhaba dedi. İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi Çağatay Ulusoy yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 erkek finalisti Çağatay Ulusoy kızların ilgi odağı olacağa benziyor.

Bugüne dek Aşkı memnu dizisi, akın-klip(başrol), maskeli balo dizisi, fo-re spor katalog çekiminde yer alan Çağatay Ulusoy 1,90 boyunda ve 82 kilo.Ayla Algan oyunculuk eğitimi,mankenlik yürüyüş dersi alan Ulusoy’un geleceği oldukça parlak.

“Çağatay Ulusoy Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.