Bebek Hırka Kazak ve Yelek Modelleri

Bebek Yelek ve Hırka Modelleri

Çocuklar Türk aile yapısında önemli bir yer tutar. Erkek veya Kız çocuk sahibi olan ebeveynler bebek giysilerine önem verirler. Giysilerin sağlıklı olması, temiz olması, mevsim şartlarına göre sıcak ya da serin tutmasıyla birlikte rahat olması da gereklidir.

Günümüzde bebek ve çocuk giyiminde pek çok marka giyim sektöründe de yerlerini almış durumda. Bunun yanı sıra anneler de kendi elleriyle diktikleri  kıyafetleri bebeklerine giydirmekten büyük zevk alırlar. O, mini minnacık bebeklerimiz bizim olduğu kadar anneanne ve babaannelerin de yaşama sevincidir. Bizler yapamazsak bile onlar torunları için mutlaka bir şeyler örüp giydirmek isterler.

Elbise, tulum, hırka, yelek, bere-atkı ve patik, hatta battaniye gibi renk ve model yönünden bebek giysileri çok çeşitlidir. Hemen hepsi elde yapılabilir. El örgüsü bilen maharetli hanımlar bunları tığ veya şişle örebilirler.

El örgüsü veya hazır bebek yeleği ve hırkası modellerinden bazıları…

Beyaz bebek yelek Okumaya devam et “Bebek Hırka Kazak ve Yelek Modelleri”

Yeni Model El Yapımı Bebek Kapşon 2012 Hırka Modelleri

Yeni Model El Yapımı Bebek Kapşon Hırka Modelleri

Pembe kapşonlu ponponlu el örgüsü kız bebek kışlık hırka modelleri-örnekleri, yeni model kışlık el örgüsü kapşonlu bebek hırka modelleri, yeni sezon el örgüleri tığ örgüsü mavi renkli kapşonlu erkek bebek hırka modelleri-hırka örnekleri, kapşonlu hırka örnekleri, kapşonlu erkek bebek hırka modelleri, yeni sezon kırmızı-beyaz el örgüsü kapşonlu kiraz resimli kız bebek hırka örnekleri-modelleri, kapşonlu kız bebek hırka örnekleri, yeni model kapşonlu kız bebek hırka modelleri, ebruli pembe-beyaz önü düğmeli kız bebek ceketleri-modelleri, el örgüsü bebek ceketleri-modelleri-örnekleri, lacivert renkli el örgüleri kapşonlu erkek bebek hırka modelleri-örnekleri, örgü modelleri, örgü ceket modelleri, örgü örnekleri, pembe el örgüsü kapşonlu kız çocuk hırka modelleri, ceket örnekleri, kar beyaz kirpikli el örgüleri kız bebek kışlık hırka örnekleri-modelleri, beyaz renkli el örgüsü bebek bere modelleri-örnekleri, beyaz renkli el örgüsü bebek bereleri, bebek patikleri, beyaz renkli el örgüsü bebek patik örnekleri, örgü bebek patikleri,örgü patikler, yeşil düğmeli el örgüsü tığ işi erkek çocuk ceketleri-modelleri, tıp işi erkek bebek ceketleri-örnekleri, tığ işi erkek beresi modelleri, mavi kapşonlu el örgüsü erkek bebek hırkası-modelleri, erkek bebek ceket modelleri, erkek bebek bere modelleri, kız bebek hırka modelleri, kız çocuk hırka örnekleri, el örgüsü bebek patikleri, tığ işi bebek patik örnekleri, el örgüleri bebek patikleri, derya baykal bebek patik örnekleri, derya baykal bere modelleri, derya baykal bebek hırka modelleri, deryalı günler el örgüsü kapşonlu bebek hırka örnekleri..

Okumaya devam et “Yeni Model El Yapımı Bebek Kapşon 2012 Hırka Modelleri”