Bilişim Teknolojilerine Yeni Çözüm

Bilişim Teknolojilerine Yeni Çözüm

Güvenlik projeleri geliştirerek katma değer sağlamak isteyen bilişim firmalarının fazlasıyla ihtiyaç duyduğu özellikle “güvenlik” konuları ve tüm teknik destek hizmetleri, Hidrojenin nitelikli ve konusunda uzman teknik ekibiyle birlikte sorun olmaktan çıkacak.

Şimdiden IBS Bilişime web hizmetleri desteği, Avtürk Bilişime Panda Güvenlik Yazılımları, Helyum Bilişime Trend Micro Güvenlik Yazılımları için destek hizmetleri sağlamaya başlayan h2, desteğini verdiği markaları satmayacak.

/

 

AVTürk Satış Müdürü Önder Küçük, Hidrojen ile sağlanan işbirliğinden memnuniyetini şu sözleri ile dile getirdi “Türkiyede Panda Güvenlik Yazılımları, geçmişte sorunlu destekten kaynaklanan ciddi problemler yaşamıştı.

Biz Avtürk olarak bu imajı , verdiğimiz kaliteli çözüm ve hizmetler ile değiştirmeyi başardık. Ancak şimdi çok daha güçlü ve etkin kadroya sahip olan Hidrojen Güvenlik ile rakiplerimizden bir adım öndeyiz bile.

”Helyum Bilişim Ankara ve çevre iller SMB Satış Sorumlusu İlhan AŞA’nın yapmış olduğu açıklamaya göre Helyum, tüm sattığı ürünlerin teknik desteğini, daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile Hidrojen Bilişime emanet etti.