15 Aralık 2011 KYK Burs Kredi Sonuçları

KYK Burs Kredi Sonuçları

Kredi Yurtlar Kurumu www.kyk.gov.tr tarafından yapılan açıklamaya göre 2011-2012 öğrenim dönemi kyk burs sonuçları 15 Aralık 2011 Perşembe günü açıklanacak.

Başvuruların sona ermesi ve uzunca bir bekleyişin ardından KYK burs ve kredi sonuçları bu hafta açıklanıyor. 15 Aralık 2011 Perşembe günü www.kyk.gov.tr resmi sitesi üzerinden T.C. Kimlik numaranız ile sorgulama yaparak Burs sonucunuz öğrenebilirsiniz. Katkı kredisi almak için müracaatta bulunan öğrencilerin tamamına katkı kredisi tahsisi yapılırken burs çıkıp çıkamadığını T.C. Kimlik numaranız ile yapacağınız sorgulama ardından öğrenebileceksiniz.

Okumaya devam et “15 Aralık 2011 KYK Burs Kredi Sonuçları”

KYK 2011-2012 Burs Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2011 Aralık ayı geldi çattı. An itibarıyla üniversite öğrencilerinin en çok merak ettiği konuların başında 2011-2012 kyk burs sonuçlarının ne zaman açıklanacağı.

Bir yükseköğretim programına yerleşerek burs başvurusunda bulunan yüzbinlerce üniversite öğrencisinin son zamanlarda en çok merak ettiği konuların başında sanırım bu geliyor? kyk burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

Aslına bakarsanız bu sorunun cevabı geçtiğimiz yıllardan bir çıkarım yapacak olursak son derece basit. Geçtiğimiz yıllar içerisinde Kredi Yurtlar Kurumu burs ve kredi sonuçları Aralık ayı içerisinde açıklanmış ve takip eden Ocak ayının ilk haftalarında da burslar öğrencilerin hesaplarına yatmıştı.
Okumaya devam et “KYK 2011-2012 Burs Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak”