Yeni Dekorasyon Trendleri

Yeni yılda evler de, işyerleri de insanın içini açacak açık ve yumuşak renkli mobilya ve aksesuarlarla dekore edilecek. Modern dekorasyon tarzını sevenlere de, klasikçilere de hitap eden iç ve dış mekan düzenleme alternatifleri sunan yeni dekorasyon trendleri yeni nesil eşyaların kolayca ulaşılır olmasını sağlayan mobilya modellerine öncelik veriyor. Önümüzdeki yıl salonlarda biraz teknolojik bir hava olacağını söyleyebiliriz; şöyle ki mobilya tasarımcıları piyasaya dev ekranlı TV’lere yuva olacak yeni nesil televizyon üniteleri, yeni özelliklerle donatılmış yuvarlak yatak modelleri, kabloları gözden saklayan dekoratif ürünler sürecekler ve çoğumuz bunların cazibesine kapılacağız.

Yeni Dekorasyon Trendleri
Okumaya devam et “Yeni Dekorasyon Trendleri”

Eviniz İçin Çiçekli Dekorasyon Fikirleri

Eviniz için Çiçekli dekorasyon fikirleri

Floral motifler dekorasyonda eskiden olduğu gibi yine çok moda. Bize göre, çiçekler sadece bir dönemin değil her zaman dekorasyon stillerinin bir parçası olmalı. Samimi, sıcak, renkli ve neşeli formları ve görüntüleriyle floral motifler evin her köşesinde olmayı fazlasıyla hak ediyor.

1. Masanızı çiçeklendirin

Sofranın enerjisini yükseltmenin en pratik yollarından biri çiçek desenli masa örtüsü, Amerikan servis ya da servis peçeteleri kullanmaktır. Masa örtüsü daha geniş bir alanı kapladığından mekanda daha büyük bir etki yapar. Çiçek desenleriyle rengarenk bir odak noktası yaratmak istiyorsanız sabah kahvaltısında bu tarz masa örtüleri kullanabilirsiniz.

2. Yastık dekorasyonu

Neşesiz kanepeye biraz heyecan eklemeye var mısınız? Floral baskılı ya da çiçek biçiminde tasarlanan yastıkları kanepe ya da koltukların üzerine serpiştirebilirsiniz. Bu aktivite sizi kesmediyse yer minderleriyle yola devam edebilirsiniz.
Okumaya devam et “Eviniz İçin Çiçekli Dekorasyon Fikirleri”