Sarıgerme Gezilecek Yerler

Sarıgerme’de her bütçeye uygun ucuz tatil imkanı bulunmaktadır. Ortaca narenciye deposu olup nisan ve mayıs aylarında narenciye çiçeklerinin yoğun kokusu etrafı sarar. Havyar ve çiçek balı yöreye has lezzetlerdir. Sarıgerme’de bulunan restoranlarda taze balık ve deniz ürünlerinden yiyebilirsiniz.

Sarıgerme Gezilecek Yerler
Okumaya devam et “Sarıgerme Gezilecek Yerler”

Şirince’ye Kıyamet Piyangosu

Şirince’ye Kıyamet Piyangosu

Bütün Dünya’da merakla beklenen 21 Aralık 2012 tarihine sayılı günler kaldı. Bilindiği Maya takvimine göre Efsanevi Marduk gezegeninin 21 Aralık’ta dünyaya çarparak kıyametin kopacağı ve kıyametten İzmir’in Şirince köyünün etkilenmeyeceğine ilişkin bir inanış var. Felaketten etkilenmeyecek ikinci güvenli nokta ise Fransa’daki Bugarach köyü.

Mavi Enerji Grubu”nun inanışına göre bu iki köy, konumları nedeniyle, üzerlerinde barındırdıkları yüksek basınç sayesinde felaketten etkilenmeyecekler. Bugarach ve Şirince kıyametten etkilenmeyip hayatta kalmak isteyenlerin istilasına uğradılar. İş o raddeye vardı ki; Şirince’de değil kiralık bir oda, ağaç kovuğu bile kalmamış.

Okumaya devam et “Şirince’ye Kıyamet Piyangosu”

Almanya Yılbaşı Eğlence Programları

Almanya Yılbaşı Eğlence Programları

Yilbasi Eglencesi 2013 Almanya

Yılbaşına sayılı günler kala Almanya’da yaşayan Türklerin bir çoğu yeni yıla her yıl olduğu gibi yine eğlenerek girecekler. Eğlence mekanları 2013 yılbaşı hazırlıklarına çoktan başladılar bile. Yeni yıla dışarıda eğlenerek girmek isteyenlerin otelden düğün salonuna, diskotekten türkü bara kadar geniş bir seçenekleri var.

Almanya’daki Türklerin yılbaşı tercihlerinin 18 ile 35 yaş arası daha çok diskotek tarzında 3 ya da 5 alanı olan yerleri tercih ediyor. 30-35 yaş üzeri ise daha fazla canlı müzik, bar, oturmalı yemekli büfeli ortamları tercih ediyor. Ayrıca grup halinde akrabalar, eş dostlar 3 hatta 4 hafta önceden yerlerini ayırtıyorlar.


Okumaya devam et “Almanya Yılbaşı Eğlence Programları”