Logitech iPad Klavye İncelemesi

Çevre birimleri konusunda son derece başarılı olan Logitech, bilgisayardan sonra iPadlere de ağırlık veriyor. iPade fiziksel klavye özelliği kazandıran Logitech Keyboard Case, ilginç düşünülmüş bir ürün. iPadi, neredeyse komple içerisine alan klavye, aynı zamanda koruma kabı olarak da işlev görebiliyor.

/

Logitechin kablosuz klavyesine göz attığımızda, gözümüze ilk olarak biraz çukur bir yapıda üretilmiş olması çarpıyor. Bunun sebebi, ürünün kullanılmadığı zamanlarda koruyucu haline gelebiliyor olması. iPadi, ekranı klavyeye bakacak şekilde ürünün üzerine oturtup bastırırsanız, iPadin cam olan ön tarafını kapatarak koruyor. Böylece, iPadin düşme durumlarında az hasarla atlatma ihtimali artmış oluyor.

Bluetooth üzerinden bağlantı

Ürünün klavye kısmının hemen üzerinde yer alan minik çukur, tabletinizi içerisine oturtmanızı sağlıyor. iPadi İster yatay, ister dikey olarak konumlandırılmasına olanak sağlayan Logitech Keyboard Case, ekranı yaklaşık 70 derecelik bir açıyla sabitleyerek rahat bir kullanım vaat ediyor. iPad ile iletişimini Bluetooth üzerinden gerçekleşen klavyeyi kullanmak için, yapmanız gereken tek şey Connect tuşuna basıp, iPadin Bluetooth aygıtlarından klavyeyi seçmek. İşte bu kadar basit. Klavye, USB kablosu üzerinden şarj olduktan sonra kablosuz olarak kullanılabiliyor.