Makyajlanan Audi A4 Kameralara Yakalandı!

Audi A5in makyajlanmasından sonra sırası gelen A4 de bıçak altına yattı. Ağır kamuflajlı prototip üzerinde yeni ön ızgaralar, modifiye edilmiş tamponlar ve yeniden şekillendirilmiş farlar görülüyor.

Toplamda çok büyük değişiklikler gözükmese de A4ün de ağabeyleri A5 ve A6ya daha yakın bir görünüme kavuşturulmak istendiği anlaşılıyor.

width=468

Daha Güçlü Motor

Motor seçeneklerinde hemen hemen değişiklik olmazken sadece 3.2 litrelik FSI motorun yerine yeni supercharger beslemeli 3.0 litrelik TFSI V6 motorun geleceği belirtilmekte. Yeni motor 272 beygir gücünde olacak.

2012 model yeni Audi A4ün bu yılın sonlarında görücüye çıkarılması bekleniyor.

 

Makyajlanmış X6 Görüntülendi

Avrupada hala test aşamasında olan yeni makyajlanmış BMW X6nın görüntüleri internete sızdı. Fotoğraflarda çok az kamuflaj olsa da yine de aracın son hali hakkında oldukça fazla bilgi veriyor.

/

Yeni makyajlanmış modelde, yeni revize edilmiş ön tampon, yeni ön farlar ve yeniden dizayn edilmiş arka farlar görülüyor.

Motor seçeneklerinde değişikli olmayacağı söylense de, söylentilere göre 3 turbolu yeni 3.0 litrelik 6 silindirli dizel motorun da motor seçeneklerine eklenebilir. Bu motor 350 ile 400 beygir arasında bir motor gücüne sahip olacak.

Yeni 2012 model X6 gelecek yıl tanıtılacak.