Piecha Designden Mercedes SL

Piecha Design makyajlanmış yeni Mercedes SL serisi için modifiye paketini tanıttı.

Ön kısımda yeni sportif tamponlar kullanılırken, arkada ise yeni paslanmaz çelik 4 çıkışlı spor egzoz kullanılmış. Ayrıca düşük süspansiyon ile aracın yüksekliği 30mme indirilirken, 20 inçlik alaşım jantlar otomobile oldukça spor bir hava katmış.

Ayrıca yeni tavan ünitesi ile katlanır tavanın seyir halinde ike 60 km hıza kadar açılıp kapatılabilmesi sağlanmış.

Superchipsten Daha Güçlü Audi A1

İngiliz modifikasyon firması Superchipsin yaptığı açıklamada, hazırladıkları yeniden ECU yapılandırması ile Audi A1 1.4 TSI Sport modeli gücüne güç katıyor.

Modifikasyonlu Motor Daha Hızlı

/

122 beygir güce ve 220 Nm torka sahip olan standart motor, yapılan modifikasyon ile 148 beygir güce, 228 Nm tork değerine ulaşıyor.

0dan 100e standart 1.4 TSI motor 8.9 saniyede ulaşırken, yapılan modifikasyon ile bu değer 7.8 saniyeye çekilmiş. İngilterede vergiler dahil 455 pounda bu güncelleme yaptırılabiliyor.

BMW 6 Serisi Cabrio Bu Paketle Daha Güçlü!

BMW 6 Serisi Cabrio Bu Paketle Daha Güçlü!

Ünlü Alman modifiye firması AC Schnitzerin son yayınladığı modifiye paketi ile BMW 6 serisi Cabrioyu daha sportif bir görünüme kavuşturuyor ve kaputun altına da daha güçlü ve daha atak bir motor yerleştiriyor.

Modifiye paketiyle beraber 650i yeni ön hava kanallarına, revize edilmiş ön ızgaralara, arka tampon altlıklarına kavuşuyor.

Ayrıca 19 inçten 21 inçe kadar yeni alaşım jant seçenekleri de sunulmuş.

/

Kaputun altında ise revize edilmiş ECU ile spor egzoz sistemi modifiye paketiyle ekleniyor.

Bu modifiye ile birlikte motor 133 beygir daha güçlenerek 540 beygire, torku da 150 Nm artarak 750 Nm tork değerine ulaşmış.

Üstü açılabilir spor, bu katkılardan sonra 0dan 100e 4.4 saniyede ulaşabilirken (standartı 5 saniye) en yüksek hızı da 310 km/s değerine ulaşıyor.