Windows Phonelu Nokialar Haftaya Geliyor


Nokianın, sene başında Microsoft ile anlaşmasından sonra merakla beklenen Windows Phone 7 kullanan Nokia telefonlar sonunda geliyor. Gelecek hafta düzenlenecek olan Nokia Worldde Windows Phone 7li telefon tanıtılacağı kesin gibi. İlk Windows Phone 7ye sahip modelin Nokia 800 olacağı ortaya çıktı. Nokia 800 mavi, siyah ve pembe renk modelleriyle satışa çıkacak. Windows Phone 7.5 yani Mango işletim sistemini kullanacak olan Nokia 800ün özellikleri ise henüz tam olarak bilinmiyor.  İddialara göre Nokia, 26 Ekimde gerçekleştireceği Nokia Worldde Nokia 800 dışında farklı Windows Phone 7li modellerini de tanıtabilir. Şuan için ortaya çıkan model sadece Nokia 800. :: Nokianın Windows Phone 7li modelleri başarılı olabilir mi?

Nokianın, sene başında Microsoft ile anlaşmasından sonra merakla beklenen Windows Phone 7 kullanan Nokia telefonlar sonunda geliyor. Gelecek hafta düzenlenecek olan Nokia Worldde Windows Phone 7li telefon tanıtılacağı kesin gibi.

İlk Windows Phone 7ye sahip modelin Nokia 800 olacağı ortaya çıktı. Nokia 800 mavi, siyah ve pembe renk modelleriyle satışa çıkacak. Windows Phone 7.5 yani Mango işletim sistemini kullanacak olan Nokia 800ün özellikleri ise henüz tam olarak bilinmiyor. 

/

İddialara göre Nokia, 26 Ekimde gerçekleştireceği Nokia Worldde Nokia 800 dışında farklı Windows Phone 7li modellerini de tanıtabilir. Şuan için ortaya çıkan model sadece Nokia 800.