Vodafone Kapsama Kalitesine Güveniyor

Vodafone Türkiye, Tuzladaki Network Operasyon Merkezinde gerçekleştirdiği basın gezisi ile Akıllı Kapsama Teknolojisini tanıttı. Mobil iletişimin küresel liderlerinden Vodafone, kapsama şebekesine yaptığı yatırımlar sonucu hayata geçirdiği Akıllı Kapsama Teknolojisi ile bir kez daha Türkiye mobil iletişim sektöründe bir ilke imza atıyor.

/

Vodafone, kapsama kalitesine duyduğu güvenin bir yansıması olarak iki Vodafonelu konuşurken şebeke problemlerinden dolayı konuşmanın kesilmesi durumunda, o konuşmanın bedelini kullanıcıya iade ediyor ve aboneyi kısa mesajla bilgilendiriyor. Faturalı abonelere dakikalarının, faturasız abonelere ise TLlerinin iade edildiği kampanya ile Vodafone Türkiye, Türkiyede ve Vodafone Grubu içinde bir ilke imza atıyor.

iPad 2 Nereden Alınır?

3G destekli iPad 2ler için Turkcell ve Vodafoneun mücadelesi başladı. Müşterilerine en uygun tarifeleri sunmayı amaçlayan operatörler 24 ay vadeli fiyatlarını açıkladılar.Aşağıda gördüğünüz gibi her iki operatörün fiyatları birbirine çok yakın. 16 GB kapasiteli ve aylık 250 MB internet paketi ile birlikte en ucuz iPad 2 için Turkcellde aylık 81 TL (toplam 1.944 TL), Vodafoneda ise aylık 80 TL (toplam 1.920 TL) ödemeniz gerekiyor.

/

EkstralarTurkcelli tercih eden ilk 5.000 kişi, iPad 2lerinden yıl sonuna kadar kullanabilecekleri toplam 23 TV kanalı ve Lig TV aboneliğinden faydalanacaklar.Vodafone da 1 GB ve 4 GB paketlerine ek olarak yurtdışı Vodafone operatörlerinde geçerli aylık 50 MB internet hediye ediyor.::

Windows 7 telefonları Artık Türkiye’de

Microsoft ile işbirliği yapan Vodafone, Lg Optimus 7’yi Türkiye’de satışa sundu

Vodafone, Microsoft Windows Phone 7 işletim sistemine sahip ilk telefon olma özelliğine sahip LG Optimus 7’yi Türkiye’de kullanıcılarına sunuyor.
Vodafone aboneleri, LG Optimus 7’ye 24 ay abonelik karşılığında CepNet paketi ile ayda sadece 61 TL’ye, 1 GB’lık mobil internet paketi ile ayda 74 TL’ye sahip olabilecekler.

Windows işletim sistemini kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak yeni bir yapıda kurgulayan Microsoft, Windows Phone 7 işletim sistemini ilk kez, LG Optimus 7 modeli ile tanıştırıyor. LG Optimus 7, 3.8” TFT dokunmatik ekranı ve 1 GHz işlemcisiyle dikkat çekiyor.

LG Optimus 7’nin 5 megapiksel autofocus’lu, 360 derece panoromik çekim moduna sahip kamerası, 2592 x 1944 çözünürlük özelliği ile yüksek kalite fotoğraf ve video çekme avantajı sunuyor.

512MB RAM’e sahip LG Optimus 7, 16 GB dahili hafızası ile kullanıcılarına geniş bir depolama alanı sunuyor. HSPA, Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı seçenekleri bulunan

LG Optimus 7, 7.2 Mbps veri indirme ve 5.76 Mbps veri yükleme hızını destekliyor.

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Vodafone olarak, Türkiye’deki tüketicilerin beklentilerini ve pazarın ihtiyaçlarını göz önüne alarak, mevcut portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz. Bu yaklaşımımızı son olarak, 2011 yılının başında uygulamaya koyduğumuz “Süper İnternet” stratejisiyle daha da güçlendirdik. Türkiye’deki herkesin internetin sunduğu olanaklardan eşit şekilde faydalanabilmesi için akıllı telefonların kritik öneme sahip olduğuna inanıyor, mobil iletişim hizmetlerimizi avantajlı cihaz kampanyalarıyla desteklemeye odaklanıyoruz. Bu çerçevede, geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ilk 3 boyutlu telefonu LG Optimus 3D’yi pazara sunmuştuk. Şimdi de LG’nin bir diğer yenilikçi ürünü olan LG Optimus 7’yi Türkiye’nin ilk Windows 7’li telefonu olarak piyasaya sürmekten büyük memnuniyet duyuyoruz”