Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri

Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı geliyor, evleriniz yılbaşı kutlamalarına hazır mı? İşte size yılbaşı eğlencesi için uygun süsleme örnekleri.

Yılbaşı çorapları

Yılbaşı çorapları, ağaca asılarak çocukların kendilerine oyuncak ve şekerleme almaları için misafirlerin içine para atması için uzun zamandır kullanılıyor. Yılbaşı çoraplarının bu yüzden geniş ve büyük olmaları gerekli. Yılbaşı süslerinde genellikle çoraplar içine para atılamayacak kadar küçükler. Bu nedenle alacağınız yılbaşı süslerinin, uygun nitelikte olmasına özen göstermelisiniz.


Okumaya devam et “Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri”

Almanya Yılbaşı Eğlence Programları

Almanya Yılbaşı Eğlence Programları

Yilbasi Eglencesi 2013 Almanya

Yılbaşına sayılı günler kala Almanya’da yaşayan Türklerin bir çoğu yeni yıla her yıl olduğu gibi yine eğlenerek girecekler. Eğlence mekanları 2013 yılbaşı hazırlıklarına çoktan başladılar bile. Yeni yıla dışarıda eğlenerek girmek isteyenlerin otelden düğün salonuna, diskotekten türkü bara kadar geniş bir seçenekleri var.

Almanya’daki Türklerin yılbaşı tercihlerinin 18 ile 35 yaş arası daha çok diskotek tarzında 3 ya da 5 alanı olan yerleri tercih ediyor. 30-35 yaş üzeri ise daha fazla canlı müzik, bar, oturmalı yemekli büfeli ortamları tercih ediyor. Ayrıca grup halinde akrabalar, eş dostlar 3 hatta 4 hafta önceden yerlerini ayırtıyorlar.


Okumaya devam et “Almanya Yılbaşı Eğlence Programları”

2012 Yılbaşı Mekanları Eğlence

2013 Yılbaşı Mekanları Eğlence

2013 Yılına çok az kaldı ve şimdiden rezervasyonlar başladı.

Sizlerde 2013 Yılbaşı programınızı henüz belirlemediyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için bir araştıma yaptık nerde ne var?

2013 Yılbaşına nerde girilir? Nerde eğlenilir? İstanbul, Ankara, İzmir, diğer iller ve Almanya yilbasi eglencesi 2013 yılbaşı Özel Eğlence programı olan mekanların isimlerini paylaşalım istedik.

Yılbaşını evde geçirmek isyenler için yılbaşı süslemeleriyle ilgili önerililerimizi burada okuyabilirsiniz.

Yılbaşı Eğlence Programları

Okumaya devam et “2012 Yılbaşı Mekanları Eğlence”