G.Saray’dan Transfer Bombası

G.Saray’dan Transfer Bombası

Fatih Terim’in Samsunspor maçından sonra ‘Kalitemizi çok daha yukarıya çekecek 1-2 oyuncu arıyoruz’ açıklamasında kastettiği futbolculardan birinin Liverpoollu futbolcu Dirk Kuyt olduğu ortaya çıktı. 31 yaşındakı Hollandalı oyuncunun da takımında sürekli oynayamadığı için ayrılmak istediği öğrenildi. Oyuncunun transfer görüşmelerini Başkan Yardımcısı Ali Dürüst’ün yürüttüğü belirtiliyor.

Öncelikle yerli oyuncuları kadrosuna katmayı hedefleyen G.Saray’ın, daha sonra bu stratejisini değiştirdiği, bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılma ihtimalini de dikkate alarak Avrupa’da başarılı olacak bir ekip oluşturmak için çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Terim’in de bu hedef doğrultusunda daha önce Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşamış ve takıma katkı sağlayacak isimler üzerinde durduğu ifade ediliyor.

Teknik Direktör Fatih Terim’in, ‘G.Saray’ın oyun karakterine son derece uygun. Profesyonelliği üst düzeyde ve pes etmeyen bir yapısı var. Üst düzey enerjisiyle takımın genel performansını da olumlu katkı sağlayacağına inandığım bir isim’ şeklinde rapor verdiği de öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.