Galaxy Nexus Yakında Geliyor

Googleın mobil cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi Androidin 4. sürümünü kullanan ilk model olan Samsung Galaxy Nexus, bu ayın sonlarına doğru satışa sunuluyor.

/

Droid-Life internet sitesinin haberine göre ABDli operatör Verizonun gelecek ürünlerini gösteren bir ekran görüntüsünde telefonun Kasım ayının 21inde piyasaya sürüleceği görülüyor.

Ayın 21i tarihinin gerçek olması çok muhtemel. Zira ABDde tüketimin tavan yaptığı ve çılgın alışveriş rakamlarına ulaşıldığı Şükran Günü ve Black Friday günleri bu haftaya denk geliyor. Bu da üreticiler için daha fazla satış anlamına geldiğinden yeni ürünleri bu tarihte piyasaya sürmeye çalışıyorlar.

Öte yandan Samsung daha önce Galaxy Nexus modelini İngilterede 17 Kasımda satışa sunacağını açıklamıştı. Bu tarihte bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Ürünün Türkiyeye ne zaman geleceği ve fiyatı ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

Ortaya çıkan ekran görüntüsünde Motorolanın 8 ve 10 inçlik iki yeni tableti de görülüyor. Bunların ise muhtemelen firmanın Xoom 2 modelinin iki yeni versiyonu olduğu tahmin ediliyor.

::