Helyum Bilişim Tufin Distribütörü Oldu

Güvenlik proje süreci yönetimi çözümleri konusunda lider konumunda bulunan sağlayıcı Tufin şirketlere, ağ güvenlik politikalarını gerçekleştirebilmeleri ve yönetebilmeleri için gerekli olan standartları sağlıyor. 2005te kurulan, yetkin firewall ve kurumsal sistem uzmanlarına sahip olan Tufin, finans sektöründen enerji sektörüne, ulaşımdan eczacılığa kadar tüm sektörlere maksimum özel çözümler sunuyor.

Türkiyede Helyum Bilişim ile distribütörlük anlaşması yapan Tufin Checkpoint, Cisco, Juniper Network, Palo Alto Networks, Fortinet, Blue Coat, F5, Mc Afee ve BMC Software gibi önde gelen birçok global tedarikçi ile birlikte çalışıyor.Bilişim sektöründe ihtiyacı hissedilen ve çözümleriyle değişim yönetimi stratejilerine yeni bir boyut kazandıracak olan Tufinin satışlarının 2012nin ilk çeyreğinde üst seviyelere ulaşacağına inanan Helyum Bilişim Ürün Müdürü Sinem Tirkeş

Bilişim teknolojileri ile ilgili riskleri azaltmayı hedefleyen firmalar firewall operasyonları yönetimi konusunda SecureTracke, denetleme ve uyum konusunda ise SecureChangee güvenebilirler, çünkü Tufinin ağ güvenliği çözümleri, operasyonlarınızı düzenlerken, ağınızı otomasyona dahil eder, risklerinizi azaltır ve yönetim performansınızı maksimum düzeye yükseltir. dedi.  

Çok disiplinli ağ yapılarında maksimum kontrol ve yönetim sağlayan Tufin, hayati öneme sahip olan fakat aynı zamanda hata yapmaya son derece açık manuel ağ güvenlik süreçlerini otomatikleştirme becerisine sahip. Tufin ürünleri bu süreçlerin yönetim süresini ve maliyetini ortalama olarak yarı yarıya azaltırken, hızlı büyüyen IT güvenliği sektöründe ikna edici bir teklif olarak öne çıkıyor.

Helyum Bilişimin Türkiye Distribütörlüğünü üstlendiği TUFIN, Deloitte Technologynin En Hızlı Büyüyen 50 Şirket sıralamasında ilk sırada yer alıyor.::