İşte iPadin En Büyük Rakibi!

Samsungun ilk tablet cihazı olma özelliğini taşıyan, Android 2.2 işletim sistemli Galaxy Tab IFA 2010 fuarında dünyaya tanıtıldı.  Üründe 7 inç dokunmatik ekran bulunuyor.( )

Web işlemleri dışında multimedia içeriğinin de desteklediğin üründen, email, sesli mesaj, SMS ve MMSde yollanabilecek. Ürünün tüm kullanıcılara uygun şekilde düzenlenen arayüzünden sosyal ağlara ulaşmak da mümkün.

380 gramlık ağırlığı olan üründe  Adobe Flash Player 10.1 desteği de bulunuyor. Üründe bulunan e-okuma uygulaması Readers Hub, kullanıcılara dünya klasiklerinden en çok satan kitaplara kadar geniş  bir dijital kitaplık olanağı sağlıyor.

 

/

 

Okuma Desteği de Bulunuyor

Readers Hub içeriğinde 21.8 milyonu ücretsiz olmak üzere 2 milyardan fazla kitap, 47 dilde 1.600den fazla gazete ve 20 dilde 2.500den fazla dergi barındırıyor.

Aynı zamanda Samsung, film ve videolar dünyasının kapılarını açan Media Hub ve zengin müzik arşivine erişim sağlayan Music Hubı sunuyor.

Galaxy Tabda, 3G HSUPA bağlantı, 802.11n Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 özelliği de bulunduğu açıklandı.  Ürün ayrıca, görüntülü konuşma ve push e-mail seçeneklerine de sahip. 

::