Çocuğun Gelişim Dönemleri

Çocuklara nasıl yardım edebileceğinizi kuşbakışı görmek isterseniz çocuğun gelişim dönemleri ne şöyle bir bakalım. Her çocuğun gelişiminde hemen hemen aynı aşamalar olmasına rağmen, her insanın seyahati kendisine hastır ve çizgileri çok net bir örnek değildir. Gelişim aşamalarını referans olarak kullanın. Fakat her olaya size şu anda bir şeyler öğreten yeni bir olgu gözüyle bakın. Bu olaylar sizin, kendinizin ve çocuğunuzun iç yüzünü, daha derinlerini kavramanızı sağlayacaktır.

Çocuğun Gelişim Dönemleri

Okumaya devam et “Çocuğun Gelişim Dönemleri”

Sinbo Et Kıyma Makinesi

Sinbo Et Kıyma Makinesi

Kıyma makinesi her evde bulunması gereken önemli ihtiyaçlardandır. Elektrikli et kıyma makinelerinin yanı sıra Elle Çevirme Kıyma Makineleri de son derece kullanışlı.

Sinbo Et Kıyma Makinesi

Sinbo SHB-3063 Et Kıyma Makinesi

Dakikada 1.5 kg’a kadar kıyma üretimi
Kendi kendini bileyen bıçak
Sökülebilir paslanmaz çelik kıyıcı başlık
Kapalı/Açık Göstergesi Okumaya devam et “Sinbo Et Kıyma Makinesi”

Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri

Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı geliyor, evleriniz yılbaşı kutlamalarına hazır mı? İşte size yılbaşı eğlencesi için uygun süsleme örnekleri.

Yılbaşı çorapları

Yılbaşı çorapları, ağaca asılarak çocukların kendilerine oyuncak ve şekerleme almaları için misafirlerin içine para atması için uzun zamandır kullanılıyor. Yılbaşı çoraplarının bu yüzden geniş ve büyük olmaları gerekli. Yılbaşı süslerinde genellikle çoraplar içine para atılamayacak kadar küçükler. Bu nedenle alacağınız yılbaşı süslerinin, uygun nitelikte olmasına özen göstermelisiniz.


Okumaya devam et “Evleriniz İçin Yılbaşı Süsleri”