Murat Boz Kimdir?

Murat Boz Kimdir?

Murat Boz 7 Mart 1980 tarihinde Zonguldak’ta doğmuştur. ilk ve orta öğrenimini Zonguldak’ta tamamlamış ve 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar lisesini kazanması sonucu İstanbul’a gelmiştir.

Murat Boz 1998 yılında Milliyet Gazetesi’nin düzenlemiş olduğu liseler arası müzik yarışmasında en iyi erkek solist seçildi. Giyim stilinin farklı olması ve günümüz erkek modasının belirleyicisi konumunda olmasında dolayı birçok giyim firmasının odağında olup birçok da sponsorluk anlaşmalarına imza atmıştır.

Murat Boz Kimdir?
Okumaya devam et “Murat Boz Kimdir?”

Adele Kimdir – Adele Biyografi – Albümleri

Adele Kimdir – Adele Biyografi – Albümleri – Şarkıları

Son zamanlarda ülkemizdede oldukça büyük bir ilgi gören Adele kimdir ?

Adele Albümleri ve Adele Şarkıları

Adele Laurie Blue Adkins, 1988′ de londrada doğmuştur. Müzikle küçük yaşta tanışması Etta James ve Ella Fitzgerald ile gerçekleşmiştir.

Amy Winehouse, Katie Melua, Leona Lewis ve Kate Nash gibi ünlüleri mezun eden BRIT School’u bitirdi. Adele, müziğini “kalbi kırık soul müziği” olarak tanımlamış, şarkılarında bir hüzün olduğunu söylemiştir.

Okumaya devam et “Adele Kimdir – Adele Biyografi – Albümleri”

Kıvanç Tatlıtuğ Somali Yolcusu

Kıvanç Tatlıtuğ Somali Yolcusu

UNICEF’in en genç iyi niyet elçisi olarak tarihe geçen Kıvanç Tatlıtuğ, yaz aylarında Somali’ye gidecek.

Türkiye’nin yurtdışında en çok tanınan oyuncularından birisi olan ve özellikle Ortadoğu’da önemli bir şöhrete sahip olan Tatlıtuğ, kamuoyunun dikkatini sosyal faaliyetlere çekecek yardım toplama çalışmalarına katılacak.

Okumaya devam et “Kıvanç Tatlıtuğ Somali Yolcusu”