Kirala İzle Tavsiyesi: Kimliksiz

Liam Neesonın başrolünde oynadığı Kimliksiz, bir Hollywood yapımı olmasına rağmen Avrupada geçiyor. Berlinin soğuk havasına rağmen filmin hikayesi içinizi ısıtacak cinsten.

Kimliksiz Mumya Evi, Goal 2 gibi filmlerin yönetmi olan İspanyol Jaume Collet-Serra’nın dördüncü filmi. Yönetmen, Hollywood yapımı olan bu dördüncü filminde köklerine dönüş yaparak Avrupa’ya geçiyor. Filmin tamamı Berlin’de geçtiği gibi stüdyo çekimleri de Avrupa’da gerçekleştirilmiş.

Soğuk bir Berlin gününde konferans için şehre gelen Dr. Martin Harris, unuttuğu çantasını geri almak için otelde karısından ayrılıp taksiyle havalimanına gider. Yolda geçirdiği kaza sonucu hafızasında gelgitler yaşayan Harris, karısını bulduğu zaman büyük bir şok ile karşılaşır. Karısının tanımamasına şaşıran Martin Harris, aynı isimle başkasının onun yerini aldığını öğrenince ikinci şoku yaşar.

Kimliksiz, adından da anlaşılacağı üzere Liam Neeson’ın oynadığı karakterin ülkesinden çok uzakta kendi kimliğini geri bulmasını konu edinen bir film. Berlin’de geçen filmde Liam Neeson’a, Inglourious Bastard filminden de tanınan Alman oyuncu Dian Kruger eşlik ediyor.

Kaliteli Hollywood filmi arıyorsanız Kimliksiz tam size göre.