Milli Piyango 2012 Yılbaşı Çekilişi Sonuçları ve Kazananlar

Milli Piyango 2013 Yılbaşı Çekilişi Sonuçları ve Kazananlar

2012 Yılbaşına 3 gün gibi sayılı bir süre kaldı ve Milli Piyango büyük çekilişi için de bilet alanlar sabırsızlıkla çekilişin yapılacağı 31 Aralık 2011 tarihine odaklanmış durumdalar.

Bu yıl 2012 Yılbaşı Özel Çekilişi 31 Aralık 2011 tarihinde Ankarada’da gerçekleştirilecek ve tam 40 milyonluk büyük ikramiye sahiplerini bulmuş olacak. Milli Piyango idaresi bugün konuyla çekilişle ilgili basın ve yayın organlarında çıkan bazı asılsız haberlere karşı bir kamuoyu bilgilendirmesi yaptı ve bu tür haberlere itibar edilmemesini bildirdi.

Bu yılki büyük ikramiyeyle neler yapabileceğinizi yazmak istemiyoruz ancak telaffuz edilen rakam tam 40 milyon Türk Lirası olunca insan yapabileceği şeyleri düşünmeden de edemiyor. Umarız büyük ikramiye şu an bu yazıyı okuyan talihliye çıkmış olur ve hayatının bundan sonrasını çok daha güzel bir şekilde yaşar. İkramiye için bilet alan herkese bol şanslar diliyoruz. Yılbaşı akşamı özel çekilişin ardından paylasimburada’da bu konu altında kazanan numaraları sizlerle paylaşacağız.

“Milli Piyango 2012 Yılbaşı Çekilişi Sonuçları ve Kazananlar” için 2 yorum

Yorumlar kapatıldı.