Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzle 10 Ocak 2012

Öyle Bir Geçer Zaman Ki İzle 10 Ocak 2012

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Aylin, Soner’ öldürecek mi?
Salı 20:00

Hakan Berrin’i eve almayınca Berrin annesinin evine sığınır. Hakan kendisine ihanet ettiğini düşündüğü için Berrin’e, kızını göstermez.

Karcı Holding’te ise durumlar karışıktır. Kenan’ın kumpası ile Holding’i denetleyen müfettişler bir takım usulsüzlükler bulurlar. Cemile’yi konu ile ilgili sorguya alırlar. Bu arada Nuri Bey ortada yoktur. Herkes Nuri Bey’in nerede olduğunu merak ederken hastaneden gelen haber herkesi şaşkına çevirir. Kenan’ın bu duruma gösterdiği tepki ise Cemile’nin hem hoşuna gitmez hem de dikkatinden kaçmaz.

Hakan’ı ikna edemeyen Berrin herşeyi düzeltmek için kendince bir karar verir. Berin’e göre her şeyi düzeltmenin yolu budur. Ancak bu teklif Hakan’ın iyice öfkelenmesine neden olur.

Psikolojik çöküntü yaşayan Aylin hala kendine gelememiştir. Cemile profesyonel yardım almaya karar verir. İtirazlara rağmen Ali Kaptan onlarla birlikte hastaneye gelir.

Mete, Nihal’in evlenmesine engellemek ister ve bunun için son bir deneme daha yapar ancak bu girişim büyük bir faciaya neden olur.

Bu arada hastanede bir anlık boşluktan faydalanan Aylin, Soner’i görmeye gider ve elinde silah vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.