Parmak Çorap Modelleri

Parmak Çorap Modelleri

Moda tutkunlarına yeni bir başlık da çoraptan geldi. İşte parmak çoraplar… Birçok rengi ve çeşidi barındıran modelleri ile ayak parmaklarınıza geliyor. Her parmağınız ayrı bir renk tonuna kavuşuyor.

Ayaklara giyilen eldiven, yüzünüzdeki mutluluğun bir parçası haline gelecek. Tek rengi ve cıvıl cıvıl rengârenk çeşitleri mağazalarda yerini alıyor. Pembe, mor, kırmızı, beyaz, yeşil, eflatun, mavi vb. dikkat çekici beş parmak çoraplar, sizleri sadelikten ve sıradanlıktan kurtarmanın en güzel yollarından biri.

Rengarenk parmak çoraplar

Spor ayakkabılarınız çıktığında karşılaşacağınız durum artık sevimli gelecek. Çekmecenizi açtığınızda ise renk cümbüşü, parmak çoraplarla birlikte yerini alacak. Parmak çoraplar ayağınızın şeklini alır, pamuksu dokusu ile size rahatlık sağlar.

Parmak Çorap Modelleri

Parmaklarınızın birbirine teması engellenerek, parmak aralarında oluşması muhtemel pişik, mantar ve egzama gibi ayak rahatsızlıklarını da ortadan kaldırıyor, renk çeşitlerinin yanı sıra enine çizgili modelleri de mevcut.

Hazır giyim çorap giymem diyenlere de bir müjde. Örgü parmak çoraplar, ayaklarınızı sıcacık sarmaya geliyor. Modayı yakından takip edin, trendleri yakalayın.

“Parmak Çorap Modelleri” için bir yorum

  1. parmak çorap rahat olmaz zannediyordum ama kullanınca rahat olduğunu gördüm.
    üstelik ayakları sıcacık tutuyor denemenizi tavsiye ederim.

Yorumlar kapatıldı.