Paylaşım Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Kişisel verilerinizi istediğiniz yerden ulaşmaya ne dersiniz? Hatta arkadaşlarla içeriklerin paylaşılması? Küçük bir topluluk oluşturmak ve bu toplulukta herkesin dosya paylaşılmasını sağlamak.

Üstelik bunu yapabilmek için çok fazla bir ağ bilgisine sahip olmanız da gerekmiyor.  İstenilen tek şart, Iomeganın Store Center, iConnect veya Home Media ürünlerine sahip olmak. Ve Internete bağlanabilmek.

Videoyu İzle

İlgili Videolar

Iomeganın son kullanıcı ve KOBIler için geliştirdiği Personal Cloud çözümü, verilerinize güvenli bir paylaşım sunuyor.  Personal Cloudun benzer bulut bilişim çözümlerinden farkı  ücretsiz olması.

Sizin yapmanız gereken tek şey Iomega NAS cihazlarının ara yüzüne bağlanmak, Cloud servisini aktif hale getirmek ve arkadaşlarınızı davet etmek.

/

Iomega, kullanıcılarına kişisel bir bulut bilgi işlem çözümü sunuyor.

Oldukça kolay bir kuruluma sahip olan bu servis sayesinde, farklı CLoud servisleri ekleyebilirsiniz. Burada hoşumuza giden bir özellik, Iomeganın kullanıcı için bir alan adı oluşturması.

Bu alan adı sayesinde kurduğunuz IP adresini ezberlemeniz gerekmiyor. Buna ek olarak kurabileceğiniz bir uygulama sayesinde bir çok cihaza direkt olarak bağlanabiliyorsunuz.

::