Renault Scenic 2012 Model Fiyatı ve Özellikleri

Ocak ayı içerisinde piyasaya sürülecek olan yeni model, ön cephede oldukça önemligüncellemeler ve yeniden tasarlanmış jantlar içeriyor.

Araçların iç kısmında farklı döşeme seçenekleri ve Bose marka ses sistemleri de yenilikler içerisinde yer alırken, otomobiller iki farklı motor seçenekleriyle birlikte geliyor. Energy dCi 110, 110 bg ve 260 Nm tork üretiyor, 100 kilometrede ortalama 4,1 litre yakıt tüketiyor ve 105 gr/km CO2 emisyonu oluşturuyor.

Aracın daha güçlendirilmiş olan versiyonu 130 beygir güç üretimi gerçekleştirebilirken, 100 kilometrede ortalama 4.4 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdiği ve 114 gr/km CO2 emisyonu içerdiği belirtiliyor. Buna karşılık Energy TCe 115, yakıt tüketimi açısından mevcut 110 bg’lik 16V motorla karşılaştırıldığında %20 daha verimli.Ayrıca otomobillere oldukça önemli bir güvenlik paketi konumlandırılırken, şeritten çıktığınızda ve kuralları ihlal ettiğinizde araç sizi uyarırken karanlık alanlarda ise otomatik olarak ön farların yanması mümkün kılınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.