Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu detaylarında Kaliforniya tarzının genç duruşunu yansıtan renkli ve spor kesimleriyle gelecek yaz sezonunun şifrelerini sunuyor.

Yeni koleksiyonları hakkında görüşlerini paylaşan Tommy Hilfiger, “Batı sahillerinden Doğu sahillerine; Melrose’dan Malibu’ya uzanan sörf, spor ve iyimserlik anlayışının altın dönemini temsil ediyor.” diyor.

Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Etek ve gömlek modelleri harika blazerlar, sahillerindeki hoş yaşama yepyeni bir yorum katıyor. Koleksiyonlar oldukça iddialı. Yıkanmış şambreler ve indigolarla çok tarz ve ilginç tasarım örneği olan geometrik baskılar, canlı pembeler ve güneş sarısı rengi özellikle vurgulanmış durumda. Tüm dünyada ilgiyle takip edilem tommy hilfiger markası Türkiye’de de oldukça ilgi görüyor. Tommy hilfiger markası geçmişte de bugünde gençlerin rahatlığını ifade eden, spor gve rahat giyinerek en şık nasıl görünülebildiğinin kanıtı olan bir marka. Hoş kumaşlar, tasarımcıların ilginç dokunuşları ve Amerikan giyim tarzının harmanlanmasıyla oluşturulan koleksiyonları oldukça hoş ve ilgi çekici. Tasarımlarda daha çok lacivert beyaz ve limon sarısı rengin özellikle hakim olduğu göze çarpıyor.

TOMMY HILFIGER Group, denim, şambre ve indigonun bıraktığı etkiyi, bu malzeme ve renklerin marka üzerinde oynadığı rolü vurgulamak için 2014 İlkbahar sezonunda “True to the Blue” kapsül koleksiyonuna imza attı. Geçmişten bugüne bireyselliği, özgürlüğü ve gençlerin rahatlığını çağrıştıran bu kumaşlar ve özel dokular, Amerikan yaşam tarzıyla bütünleşiyor ve temel stil unsurları olarak ön plana çıkıyor. “True to the Blue” Kapsül Koleksiyonu, 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren Avrupa, ABD, Asya ve Latin Amerika’da, ayrıca tommy.com üzerinden satışa sunuluyor.

“True to the Blue” programı, TOMMY HILFIGER’ın markayı oluşturduğu 1985 yılından bugüne dek koleksiyonlarında yer alan denim, şambre ve indigonun evrimini ve bıraktığı kalıcı etkiyi gözler önüne seriyor. Hilfiger tasarımlarında her zaman, klasiklerin yeniden yorumlanması, stillere yeni bir mercekten bakılması ve temel giyim parçalarının modern bir yaklaşımla tekrar oluşturulması felsefesinden hareket ediyor. Denim, şambre ve indigo, Amerikan tarzının rahatlığını temsil eden evrensel unsurlar arasında yer alıyor.