TTNET Facebookta Kazandırıyor

TTNET Facebookta Kazandırıyor

Sosyal CRM konusunda önemli bir projeye daha imza atan TTNET, müşterilerine cazip kampanyalar sunmaya devam ediyor. TTNET, Facebook kampanyasıyla müşterilerine hediyeler kazandırıyor.

Türkiyenin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Facebookta başlattığı yeni kampanyayla müşterilerine hediyeler dağıtıyor. TTNETin aboneleri için başlattığı çekiliş kampanyası, 5 kişiye Samsung Full HD LCD TV , 5 kişiye Sony Playstation 3, 5 kişiye Sony PSP kazanma şansı sunuyor. 7 Kasım 2011 tarihine kadar devam edecek kampanya, tamamen Facebook üzerinden yürütülüyor.

TTNETin cazip hediyelerinden birine sahip olmak için Facebookta TTNET sayfasını beğenip kampanya uygulamasını kabul etmek yeterli. Bu uygulamadaki sorulara yanıt veren TTNET aboneleri çekiliş hakkı kazanıyor. TTNET, çekilişe hak kazanan müşterilerine e-mail kanalıyla bir şifre gönderiyor. Bu şifreyi Facebook uygulama sayfasına giren, çekiliş formunu dolduran ve gerekli bilgileri paylaşan TTNETliler çekilişe katılmış oluyor.

Şifresini öğrenmek isteyenler “Facebook” yazıp boşluk bırakıp “TCKN” numaralarını 6606ya mesaj göndererek şifrelerini alabilecek. Dijital platformları ve sosyal medyayı başarılı şekilde kullanan şirketlerden biri olan TTNETin kurumsal ve katma değerli servislerini Facebookda 1.5 milyon, Twitterda 10 binden fazla, Friendfeedde ise 2 bin kişi takip ediyor. İnteraktif mecraları sadece pazarlama iletişimi amacıyla değil müşterileriyle birebir iletişim kurabilmek için de kullanan TTNET, bu mecraları kullanarak sorunları henüz başlangıç aşamasındayken çözmeye odaklanıyor ve böylece müşteri memnuniyetini artırıyor.

“TTNET Facebookta Kazandırıyor” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.